fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbeh ako z romantického filmu: Ind predal celý svoj majetok a na bicykli sa vydal do Švédska za svojou láskou. Sú spolu už 40 rokov

Máte tip? napíšte nám mailom

Tomuto sa povie skutočná láska…

Pradyumna Kumar Mahanandia sa narodil v malej indickej dedinke v roku 1949. Ešte ako malému chlapcovi miestny astrológ povedal proroctvo a to, že jedného dňa sa ožení s hudobníčkou narodenou v znamení býka, ktorá pochádza zo vzdialenej krajiny a vlastní les. Pradyumna tejto predpovedi veril a tá sa skutočne aj vyplnila.

Celé to začalo 17. decembra roku 1975, kedy bol Pradyumna pouličným umelcom, ktorý kreslil ľudí. V ten deň za ním prišla krásna blondína, ktorá od neho chcela portrét. Ten nenakreslil ideálne, no sľúbil jej, že nabudúce ju nakresli lepšie a tak mu vtedy 19-ročná Charlotte von Schedvin dala ešte 2 šance. Keď prišla krásna cudzinka na ďalší deň, uvedomil si, že je výnimočná. Začal sa s ňou rozprávať a zistil, že je narodená v znamení býka, hrá na flautu, pochádza zo Švédska a dokonca vlastní les. Pradyumna sa rozhodol kráske povedať o proroctve, ktoré mu bolo kedysi povedané. Švédka sa toho ale nezľakla a umelcovi dala šancu. Strávili spolu 2 týždne, no potom sa jej dovolenka skončila a musela odísť domov, naspäť do Švédska.

Prečítajte si tiež:
Tieto ilustrácie Vás chytia za srdce! Aké hodnoty má dnešná spoločnosť?
Zdroj: BoredPanda

Pradyumna sa ale nemohol zmieriť s tým, žeby už nikdy nemal vidiel svoju životnú lásku a tak sa rozhodol predať všetok svoj majetok, ktorého ale veľa nemal, nakoľko patril k najnižšej indickej kaste, kúpil si bicykel a vydal sa na dlhú cestu do Švédska. Na dvoch kolesách prešiel viac než 9 500 kilometrov, aby mohol nájsť Charlotte. “Najväčšou prekážkou na tejto ceste boli moje myšlienky… Moje pochybnosti,” spomína Pradyumna.

Dvojica na napokon vo Švédsku stretla a dala sa dokopy. Teraz oslávili štyridsiate výročie a vidieť na nich, že sa stále milujú.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií