fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príhody mladých Slovákov s revízormi ťa dostanú do kolien. Pozri sa na tie najvtipnejšie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý z nás má nejakú príhodu, na ktorú bude vždy rád spomínať. Povedzme si úprimne, väčšinou sa príhody týkajú alkoholu a veľkých párty, či dovoleniek s kamošmi. Sú aj takí, ktorí si zažili zážitky aj s revízormi. Tie sme zozbierali a dnes si o nich môžeš na našom portáli prečítať.

 

Tento zážitok sa stal asi každému, len cifra je iná:

Kúpil som si lístok a revízor nekontroloval. Škoda 2 eur, hah  (Faky)

Kamarát má teda odvahu:

Môj kamarát ide a narazí doňho (revízora) a mu povie, že nabok (Alex)

 

 

Keď nemáš dobrú náladu a revízor chce peniaze, nemal by to robiť:

Idem si dnes z praxe a pred poslednou zastávkou ma vyruší revízor. Ťuká mi na rameno jak keby bol z pomocnej, že chce vidieť môj lístok (mal som slúchadlá).  A som mu ho ukázal a on, že už neplatí pár minút, takže to bude pokutka. Išiel som naňho slušne, že už asi 4 roky používam električenku akurát som si ju nemal kedy kúpiť a ja neviem na jakú dobu fungujú tie papiere, bol som rád, že to viem označiť  A on, že ho to nezaujíma. Nemal som vôbec dobrú náladu a on asi tiež nie. Povedal, že vystúpime a mu nadiktujem meno a tieto pi*oviny. Tak ja mu na to “Chcete meno? Volám sa Zoltán McPošóni, bývam v materinej pi*i a ak chcete aj email tak ten je skurve*yrevizor@poj*ebsa. com” Ten zdegenerovaný dôchodca ani nevedel, čo sa práve stalo a kým sa spamätal, tak som vystúpil a oni tiež. Posťažoval sa tomu druhému ničiteľovi ľudských životov a spolu stáli na zástavke jak keby som im z ko*ota odkúsol. Týmto chcem ešte aj pozdraviť skupinku tínedžerov, čo sedeli hneď vedľa a chechtali sa tam na tom a aj tú peknú blondínku čo bola s nimi. (Anonym)

 

Prečítajte si tiež:
Marián vtipne, no trefne opísal TYPY TURISTOV: Toto všetko môžeš stretnúť v našich horách

“Pýtali ste lístok, nie električenku…”:

Odo mňa pýtal lístok, tak som povedal, že nemám. Nastupoval som na začiatku a vystupoval na konečnej, oni mne, že vystúpim s nimi a zavolajú policajtov, keď som im nedal občiansky. Došli policajti, povedali mi, že prečo nemáš lístok alebo električenku, tak som sa ozval a povedal som, že električenku mám “platnú” a oni, že prečo som im ju neukázal a ja na to, že oni si pýtali lístok a nie električenku. (Ža Bak)

 

Keď ťa zachránia študenti práva!:

Mne sa stalo, že som takto s nimi vystúpila a pustil sa do nich študent práva, že keď už som vonku z autobusu, tak nemajú žiadny dôkaz, že som tam bola a bez lístka  tak ma pustili  (Wivuš)

 

“Najprv dohrá moja obľúbená!”:

Mňa keď tak zastavil, tiež som mal slúchadla, povedal som, že nemám lístok… Že pokuta, vravím, počúvajte má sem, počúvam práve moju obľúbenú pesničku, tak si to v kľude vypíšte a keď to budete mať tak do mňa ťuknite inak má nevyrušujte. Dobre, tak som dal slúchadla a tak sa hanbil, že odišiel. (Miško)

 

Viac príbehov na ďalšej strane

Každý z nás má nejakú príhodu, na ktorú bude vždy rád spomínať. Povedzme si úprimne, väčšinou a týka alkoholu a veľkých párty, či dovoleniek s kamošmi. Sú aj takí, ktorí si zažili zážitky aj s revízormi. Tie sme zozbierali a dnes si o nich môžete na našom portáli prečítať.

Prečítajte si tiež:
Z denníka gymnázistu

 

Chalan vystihol dobrého parťáka!:

Išiel som tak v Košiciach v MHD a prišiel revízor. Pýta odo mňa lístok, peňaženky do tašky, lístok nikde. Pozerám na zem, lístok ani za pána neviem nájsť. Už som bol totálne nervózny a on tiež. Pozerám potom do tašky, a tam som mal fľašku vodky, lebo som išiel na párty. A revízor si sadol ku mne a povedal: “Keď mi dáš odpiť, nedostaneš pokutu”… tak vtedy sa mu skončila šichta a išli sme ešte na “pivo”. No kamoši čo ma čakali neboli nadšení, keď som nedorazil. A mama tiež nie, keď som prišiel ráno domov strieskaný 😀 (Marek)

Keď je revízor “kamarát”:

Išiel som MHD-čkou a mladý revízor prišiel ku mne a ja som nemal lístok. Úplne som nevedel, čo robiť a ešteže mal menovku, tak on na mňa, že cestovný lístok poprosím a ja: “Serus Paľo, ty tu robíš? Som ťa dlho nevidel, pamätáš si ma?” a on, že serus, hej pamätám, že sme sa niekedy videli ale neviem kde. A ja som mu povedal, že vtedy v bare sme pili už dávnejšie si mi hovoril, že keď ma raz stretneš v autobuse, tak nebudeš pýtať lístok. A on že..jáj už asi viem (pričom sa nič také nestalo) a odišiel. Takže už sa teším na daľších, ktorým takto pomotám hlavičku a uveria 😀 (Tomáš)

 

Mám tajné zbrane!:

Prišiel ku mne revízor a dala som mu električenku, on že je už dva dni neplatná. Pozrel sa na mňa, ukázala som mu výstrih, trošku poodhalila prsia a vrátil mi električenku so slovami: “nech sa páči, nech sa to nabudúce neopakuje”. (Lucia)

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií