Príhody mladých Slovákov s revízormi ťa dostanú do kolien. Pozri sa na tie najvtipnejšie!

Príhody mladých Slovákov s revízormi ťa dostanú do kolien. Pozri sa na tie najvtipnejšie!

Každý z nás má nejakú príhodu, na ktorú bude vždy rád spomínať. Povedzme si úprimne, väčšinou sa príhody týkajú alkoholu a veľkých párty, či dovoleniek s kamošmi. Sú aj takí, ktorí si zažili zážitky aj s revízormi. Tie sme zozbierali a dnes si o nich môžeš na našom portáli prečítať.


 

Tento zážitok sa stal asi každému, len cifra je iná:

Kúpil som si lístok a revízor nekontroloval. Škoda 2 eur, hah  (Faky)

Kamarát má teda odvahu:

Môj kamarát ide a narazí doňho (revízora) a mu povie, že nabok (Alex)

 

 

Keď nemáš dobrú náladu a revízor chce peniaze, nemal by to robiť:

Idem si dnes z praxe a pred poslednou zastávkou ma vyruší revízor. Ťuká mi na rameno jak keby bol z pomocnej, že chce vidieť môj lístok (mal som slúchadlá).  A som mu ho ukázal a on, že už neplatí pár minút, takže to bude pokutka. Išiel som naňho slušne, že už asi 4 roky používam električenku akurát som si ju nemal kedy kúpiť a ja neviem na jakú dobu fungujú tie papiere, bol som rád, že to viem označiť  A on, že ho to nezaujíma. Nemal som vôbec dobrú náladu a on asi tiež nie. Povedal, že vystúpime a mu nadiktujem meno a tieto pi*oviny. Tak ja mu na to “Chcete meno? Volám sa Zoltán McPošóni, bývam v materinej pi*i a ak chcete aj email tak ten je skurve*[email protected]*ebsa. com” Ten zdegenerovaný dôchodca ani nevedel, čo sa práve stalo a kým sa spamätal, tak som vystúpil a oni tiež. Posťažoval sa tomu druhému ničiteľovi ľudských životov a spolu stáli na zástavke jak keby som im z ko*ota odkúsol. Týmto chcem ešte aj pozdraviť skupinku tínedžerov, čo sedeli hneď vedľa a chechtali sa tam na tom a aj tú peknú blondínku čo bola s nimi. (Anonym)

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tínedžerka sa na internete zúfalo pýtala, prečo aj chlapci nemôžu mať menštruáciu. Vtipní Slováci jej to v komentoch vysvetlili

“Pýtali ste lístok, nie električenku…”:

Odo mňa pýtal lístok, tak som povedal, že nemám. Nastupoval som na začiatku a vystupoval na konečnej, oni mne, že vystúpim s nimi a zavolajú policajtov, keď som im nedal občiansky. Došli policajti, povedali mi, že prečo nemáš lístok alebo električenku, tak som sa ozval a povedal som, že električenku mám “platnú” a oni, že prečo som im ju neukázal a ja na to, že oni si pýtali lístok a nie električenku. (Ža Bak)

 

Keď ťa zachránia študenti práva!:

Mne sa stalo, že som takto s nimi vystúpila a pustil sa do nich študent práva, že keď už som vonku z autobusu, tak nemajú žiadny dôkaz, že som tam bola a bez lístka  tak ma pustili  (Wivuš)

 

“Najprv dohrá moja obľúbená!”:

Mňa keď tak zastavil, tiež som mal slúchadla, povedal som, že nemám lístok… Že pokuta, vravím, počúvajte má sem, počúvam práve moju obľúbenú pesničku, tak si to v kľude vypíšte a keď to budete mať tak do mňa ťuknite inak má nevyrušujte. Dobre, tak som dal slúchadla a tak sa hanbil, že odišiel. (Miško)

 

Viac príbehov na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*