fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Andrew si zavaril! Mali by sa obávať aj Harry a Meghan?

Máte tip? napíšte nám mailom

O škandále v kráľovskej rodine hovorí celý svet. Princ Andrew sa vzdal svojich oficiálnych povinností pravdepodobne na pokyn kráľovnej. Majú sa čoho báť aj rebeli Harry a Meghan?

Princ Andrew a jeho škandál s kamarátom Epsteinom

Jeffrey Epstein, ktorý v auguste spáchal samovraždu, bol obvinený z biznisu a sexuálneho zneužívania mladistvých dievčat. Hrozilo mu až 45 rokov vo väzení, a preto si siahol na život. Jedným z jeho blízkych priateľov bol aj princ Andrew, ktorý obvinenia dlho popieral.

Poškodené ženy i verejnosť sa ozvali, že by za svoje činy mal ísť do väzenia bez ohľadu na to, že je synom kráľovnej.  Kráľovská rodina čelila obrovskému tlaku a pod paľbou kritiky došlo k veľkým zmenám.  Kráľovná Alžbeta II.  roky bojuje za práva žien a podporuje charitatívne organizácie, ktoré pracujú s obeťami sexuálneho zneužívania. Preto urobila rázne rozhodnutie a niektorí ľudia sa pýtajú, či sa  nemá obávať  aj Harry a Meghan.

Žiadne peniaze a poriadna hanba

Princ Andrew, ktorý si bol dobre vedomý hanby, požiadal svoju matku o dočasné zbavenie verejných povinností. Britské médiá hovorili o tom, že tlak jeho matky a princa Charlesa bol neúprosný, a tak nemal na výber. Nielenže nemá žiadne povinnosti, ale ani svoju ročnú rentu vo výške štvrť milióna libier, ktorú poberal rovnako ako ostatní členovia kráľovskej rodiny. To ale nie je všetko, pretože princ Charles aj princ William chcú, aby bol z rodiny vyškrtnutý nadobro. Vyzerá to tak, že v kráľovskej rodine nastali veľmi turbulentné časy a nestoja za nimi len Harry a Meghan.

Prečítajte si tiež:
ISIS má túto mladú Dánku poriadne v zuboch. Zabila im totiž 100 radikálov. Na jej hlavu vypísali odmenu milión dolárov
princ Andrew
hnonline.sk

Briti v tom vidia varovanie

Je jasné, že krok kráľovnej Alžbety ako matky  nebol pre ňu jednoduchý. Sledovať škandál svojho syna je určite bolestivé, ale zachovala sa ako správna panovníčka. Odsunula  svoje city nabok, aby chránila dobré meno rodiny a krajiny. Ostatným tým dala jasný signál – ak sa nebudú správať tak, ako káže protokol, skončia ako princ Andrew. Toto by si mali uvedomiť najmä Harry a Meghan, ktorí už dlho porušujú protokol, zavádzajú nové pravidlá a nerešpektujú ani samotnú kráľovnú. Ak sa nebudú správať tak, ako sa od nich očakáva,  prídu o svoje postavenie i peniaze. Ktovie, možno práve to chcú, aby mohli spoločne so synom  odísť do Ameriky.

View this post on Instagram

‪This evening The Duke and Duchess of Sussex accompanied Her Majesty The Queen and members of @TheRoyalFamily to the annual @RoyalBritishLegion Festival of Remembrance. This special event, which has taken place every year since 1923 at the @RoyalAlbertHall, commemorates all those who have lost their lives in conflicts.‬ • ‪This year’s Festival marked the 75th anniversary of a number of crucial battles of 1944, with a particular emphasis on the collaboration and friendship of the British, Commonwealth and Allied armies who fought them. A unique tribute was given to acknowledge those involved both past and present, culminating in a special parade of some of the last surviving veterans who fought and served in 1944.‬ • ‪Their Royal Highnesses, who last year attended their first Festival of Remembrance together, were honoured to once again pay tribute to all casualties of war and remember those that have made the ultimate sacrifice for their country.‬ ‪#FestivalOfRemembrance ‪#WeWillRememberThem‬ Photo © PA / Royal British Legion

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Prečítajte si tiež:

Harry a Meghan nestrávia Vianoce v Británii: Schyľuje sa k hádkam?

Zdroj: zenyvmeste.sk  pravda.sk  cas.sk  hnonline.sk  sme.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií