fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan určuje kráľovsky trend. Princ Charles započal módnu spoluprácu

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako sa zdá, tak Meghan Markle určuje kráľovský trend. Taktiež ako ona aj princ Charles započal módnu spoluprácu. Urobil tak hneď po tom, ako Meghan uviedla na trh charitatívne oblečenie.

Princ Charles započal módnu spoluprácu so značkou Vin + Omi

Princ Charles sa stretol s ekologickým módnymi návrhármi Vin a Omim a dohodli sa, že si môžu z kráľovských záhrad v Highgrove vziať žihľavy koľko len potrebujú na výrobu materiálu pre ich oblečenie.

Zdroj: express.uk

Pred časom odprezentovali svoju značku na móle veľkej módnej akcie London Fashion Week, kde sa Omi vyjadril takto:

,,Pri našej prvej kolekcii sme dostali list od princa Charlesa, ktorom napísal ako veľmi našu prácu obdivuje. Prekvapilo nás to, sme punková značka. Väčšina našich klientov počúva interpretov ako Marilyn Manson a tak, viete. Mysleli sme si, že náš vkus a vkus princa Charlesa sú od seba na kilometre ďaleko a nebude to fungovať. Ale on je naozaj nadšený, naše oblečenie sa mu jednoducho páči. A my sme naozaj radi, že princ Charles započal módnu spoloprácu práve s nami.”

Nie je to jeho prvá enviromentálna kampaň

Princ Charles je známy svojimi enviromentálnymi kampaňami. Návrhárov zoznámil so svojími záhradníkmi v Highgrove a dohodli sa na dvoch žatvách. Rovnako ako žihľavu dostali aj vŕbu a liesku. Na výstave bol dokonca aj sám Charlesov hlavný záhradník, aby videl výsledky ich práce. Značka Vin + Omi o sebe tvrdí, že pracuje holisticky a zabezpečujú, aby bol každý proces ich práce v súlade s myšlienkou, ktorá sa vkladá do každého ich kroku.

,,Naša textilný výroba je založená na vedeckom, sociálnom a enviromentálnom uvedomovaní si a riešení problémov.”

Ako sme už vyššie spomínali, vojvodkyňa zo Sussexu, Megan, svojích kráľovských fanúšikov potešila charitatívnou kolekciou oblečenia pre charitu Smart Works. Módna spolupráca bola vytvorená so značkou Jigsaw, Johns Lewis, Marks and Spencer a jej dizajnérkou a kamarátkou Mishou Nonoo, o ktorej sa hovorí, že Meghan zoznámila s Harrym. Zahŕňa bielu košeľu, čierne nohavice a sako, šaty, tašku. Za každý zakúpený kúsok poputuje časť spoločnosti Smart Works, ktorá pomáha nezamestnaných ženám v núdzi a pomáha im zamestnať sa.

Prečítajte si tiež:
Ranné rituály, ktoré zlepšia váš deň a budete šťastnejší
 Princ Charles kopíruje Meghan. Započal novú módnu spoluprácu
Zdroj: express.uk

Inak, móda nie je cudzia ani kráľovnej Alžebete. Jej Veličenstvo sa zúčastnilo London Fashion Weeku vo februári 2018 a sedelo vedľa šéfredaktorky Vogue Anny Wintour, aby si mohlo pozrieť módnu prehliadku.

Princ Charles kopíruje Meghan. Započal novú módnu spoluprácu
Zdroj: getty.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií