fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Charles už nemá koronavírus: Môže objať svoju manželku!

Princ Charles bol pozitívne diagnostikovaný na koronavírus. Napriek miernym príznakom ochorenia bol niekoľko dní v karanténe. Dnes je však všetko inak!

Máte tip? napíšte nám mailom
Princ Charles má konečne dôvod na úsmev. Po 14 dňoch odlúčenia sa mohol budúci kráľ konečne stretnúť so svojou manželkou Camillou. Vojvodkyni z Cornwallu totiž už nehrozí žiadne riziko kontaminácie novým vírusom, ktorým bol nakazený jej manžel.

Princ Charles izolovaný kvôli koronavírusu

Princ Charles a Camila budú môcť spoločne osláviť svojich 15 rokov manželstva na hrade Birkhall v Škótsku. Doteraz však ani jeden z nich netušil, čo bude. Dlhé 2 týždne boli od seba oddelení, nesmeli sa vidieť, hovoriť spolu, ani sa bozkávať. Budúci kráľ bol totiž umiestnený do karantény po tom, ako bol pozitívne testovaný na koronavírus. Ten sa však u jeho manželky nepotvrdil, a preto skončil princ Charles izolovaný bez svojej lásky.

Budúci kráľ strávil karanténu vo svojom obľúbenom dome. Spolu s Camillou odišli ešte pred niekoľkými týždňami do Škótska, do zámockého domu v Birkhalli. Vybrali si miesto, kde sa princ Charles už od útleho veku cítil ako doma. Tento zámocký dom je vo vlastníctve kráľovskej rodiny od 19. storočia a Birkhall je Charlesovým detským domom. Strávil tu magické chvíle so svojou zbožňovanou starou mamou.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton nerešpektuje kráľovnú: Porušila jej prísny zákaz

V roku 1952 Elizabeth Bowes-Lyons, matka Alžbety II., premenila tento dom na svoje letné sídlo. Keď v roku 2002 zomrela, panstvo zdedil princ Charles. Bulvárne správy hovoria, že sa na tomto mieste tajne stretával s Camillou. Na tomto mieste dokonca Chales a Camilla prežili pred pätnástimi rokmi svoju svadobnú cestu. Zdá sa, že k tomuto panstvu ich viažu nielen spomienky, ale aj pocit ochrany a bezpečia.

Britániu ohrozuje koronavírus

Skvelá správa o tom, že Charles a jeho manželka Camilla sa už môžu po prísnej karanténe konečne stretnúť, nemohla prísť v lepšom čase. A to najmä preto, že Veľká Británia skutočne bojuje s nárastom počtu ochorení, ako aj úmrtí na nový typ koronavírusu. O závažnosti situácie hovorí aj fakt, že kráľovná Alžbeta II. mala túto nedeľu 5. apríla 2020 mimoriadny prejav.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií