fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry a Meghan Markle ponúkli Netflixu autentické zábery, ktoré nahrali zo zákulisia kráľovského života

Harry a Meghan pravdepodobne vytvoria dokument v spolupráci s Netflixom s autentickými domácimi záznamami natočenými počas ich odchodu z kráľovskej rodiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

Uvádza sa, že tento pár povedal šéfom amerického streamovacieho giganta o domácich videách už predtým, ako začiatkom tohto mesiaca podpísali dohodu, ktorá má hodnotu 100 miliónov dolárov, informuje Dailymail.

Predpokladá sa, že ich zástupcovia počas rokovaní s Netflixom použili zábery, vrátane osobných videí zaznamenaných pri ústupe z kráľovského života.

Oznámila to dvojica po tom, čo odmietli správy, že sa dohodli na zhotovení reality šou pre Netflix.

Dvojica si veľmi dobre uvedomovala, že ak chcú natočiť svoje vlastné „hodné“ dokumenty a napriek tomu získať viac peňazí od spoločnosti Netflix, potrebujú ďalší projekt, ktorý by mohol ponúknuť vyššiu komerčnú hodnotu.

Domáce videá z ich nepríjemného odchodu z kráľovskej rodiny môžu byť šokujúce ak ukážu pravdu o živote v monarchii.

Čo obsahujú zábery?

Špekuluje sa tiež, že videá môžu obsahovať aj predstavenie ich syna Archieho do rodiny.

Zdroje uviedli, že akýkoľvek materiál tohto druhu poskytne jedinečný pohľad na ich život a bude mať pravdepodobne vysokú sledovanosť.

O Harrym (36) a Meghan (39) je už známe, že prostredníctvom svojej dohody s Netflixom vyvíjajú „inovatívny prírodný dokumentárny seriál“ a animovaný seriál o „inšpiratívnych ženách“. Budú tiež o životnom prostredí a chudobe.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Kráľovná im ponúkla posledný kompromis

Žiadna reality šou

Včera Harry a Meghan odmietli správy, že by pre streamovaciu spoločnosť chystali vlastnú reality šou.

Zatiaľ čo hovorca Sussexovcov poprel, že by sa zúčastnili „reality šou“, návrh, ktorý by mohli osobne zahrnúť do dokumentárnych seriálov ich novej produkčnej spoločnosti, nebol vylúčený.

Podľa zdroja z Netflix bude program „veľmi vkusný“ a ukáže ľuďom všetku charitatívnu prácu, ktorú pár robí.

Kráľovské zdroje potvrdili, že kráľovská rodina vyjadrila „skutočné znepokojenie“, ak by natáčali reality šou. Harry začiatkom tohto roka dal svojej babičke, kráľovnej, sľub, že práca, ktorú spolu s Meghan plánujú vykonať, nebude mať za následok zahanbenie rodiny alebo nejaké obchodovanie s jeho kráľovskými väzbami.

Harry a Meghan založili vlastnú produkčnú spoločnosť a začali prijímať zamestnancov.

Po odstúpení z kráľovskej rodniny

Stalo sa tak asi šesť mesiacov po tom, čo opustili Britániu a odstúpili ako pracujúci kráľovskí členovia so zámerom stať sa finančne nezávislí.

V júni údajne minuli 15 miliónov dolárov (11,7 milióna libier) na kaštieľ v Santa Barbare v Kalifornii s hypotékou 10 miliónov dolárov (7,8 milióna libier).

Prečítajte si tiež:
Kabát Meghan Markle pod paľbou kritikov - je škandalózny

V čase oznámenia Netflixu Harry a Meghan povedali: „Cez našu prácu s rôznymi komunitami a ich prostredím, sa zameriame na vytváranie obsahu, ktorý informuje, ale aj dáva nádej. „

Hovorca Netflixu uviedol: „Pár už má za sebou niekoľko rozpracovaných projektov, vrátane inovatívneho prírodopisného doku-série a animovaného seriálu, ktorý oslavuje inšpiratívne ženy. Momentálne však nezverejňujeme žiadny z programových balíkov.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dailymail

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií