fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry chce naspäť svojho otca a brata. Dôjde v britskej kráľovskej rodine nakoniec k zmiereniu?

Harry sa pred necelými tromi rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou Meghan sa presťahoval do USA.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.1.2023 (Webnoviny.sk) – Britský princ Harry vyhlásil, že chce naspäť svojho otca a brata a že chce „rodinu, nie inštitúciu“. Povedal to v rozhovore pre britskú televíznu stanicu ITV, ktorý majú odvysielať v nedeľu, no ukážky z neho predstavili už v pondelok.

V nich sa Harry nechal počuť, že „majú pocit, že je lepšie nás nejakým spôsobom udržať v pozícii darebákov“ a že „nepreukázali absolútne žiadnu ochotu k zmiereniu“, hoci nebolo jasné, koho mal na mysli.

Harry sa pred necelými tromi rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou Meghan sa presťahoval do Spojených štátov, kde žijú v Kalifornii so svojimi dvoma malými deťmi.

Tridsaťosemročný Harry už predtým hovoril o odcudzení od svojho otca, kráľa Karola III., a staršieho brata princa Williama po jeho odchode zo Spojeného kráľovstva.

Viac k témam: Britská kráľovská rodina
Zdroj: Webnoviny.sk – Princ Harry chce naspäť svojho otca a brata. Dôjde v britskej kráľovskej rodine nakoniec k zmiereniu? © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií