fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry chcel iba uniknúť negativite v Anglicku, veci sa však kvôli Meghan vôbec nemusia zlepšiť.

Princ Harry chcel iba uniknúť negativite v Anglicku. Ako sa však Meghan Markle tlačí bližšie k Hollywoodu, veci sa nemusia vôbec zlepšiť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sága Princ Harry – Meghan Markle pokračuje. Podľa jedného z ich priateľov princ Harry „vybuchol“ tesne pred odchodom do Kanady.

„Keď už to vyzeralo tak, že Meghan sa pravdepodobne nedostane spravodlivého jednania, Harry vybuchol. V tom, že to bol jeho nápad presťahovať sa do Kanady, je však neoblomný.“

Znie to ale, ako by sa princ Harry vlastne ani nikdy nechcel presťahovať do Kanady. Urobil to pre Meghan. Nanešťastie sa tak mohol nasmerovať priamo do ďalšej pasce.

Princ Harry potrebuje uniknúť negativite

Podľa inej blízkej osoby sa princ Harry a Meghan Markle snažili uniknúť negatívnemu víru v Anglicku.

„Harry chce ochrániť svojho syna od negativity a tlaku, ktorým by boli vystavení, ak by ostali v Anglicku. Vie, čo to obnáša vyrastať v stredobode pozornosti, preto chce svojmu synovi radšej zabezpečiť čo najnormálnejšiu výchovu ako je to možné.“

A to dáva zmysel. Každý ich pohyb počas pobytu v Spojenom kráľovstve bol na titulkách podrobne skúmaný. Aj keď nie je možné očakávať, že ich syn Archie bude mať „normálnu“ výchovu, v Kanade by sa k tomuto cieľu mohli dostať oveľa bližšie.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle žiari šťastím: Archie sa už nebude musieť hrať sám

Anglicko má takmer 100-násobok hustoty obyvateľstva Kanady. Samotný Londýn má štvrtinu celej kanadskej populácie. Hustota obyvateľstva je v Kanade takmer neexistujúca. Pre týchto dvoch je oveľa jednoduchšie udržiavať si anonymitu na Veľkom bielom severe.

Jediným problémom ale ostáva, že to nevyzerá, že by tam plánovali ostať dlho.

Princ Harry dáva mrzuté zbohom životu ktoré nikdy nechcel opustiť
Princ Harry dáva mrzuté zbohom životu ktorý nikdy nechcel opustiť

Meghan Markle nikdy nechcela ostať v Kanade

Zatiaľ čo Harry možno chcel uniknúť z jedovatej kultúry v Spojenom kráľovstve, zdá sa, že jeho manželka vyhľadala tento krok z úplne iných dôvodov.

Potom, čo presvedčila svojho manžela, aby opustil svoju kráľovskú rodinu kvôli prílišnej pozornosti, vyhľadáva možnosti odísť z Kanady, aby sa centru pozornosti naspäť priblížila.

Pár už skúmal sídla v Malibu, no Donald Trump a koronavírus im ich plány zastavili. Nevadí. Akonáhle sa svet zotaví, posunú sa so svojim plánom vpred.

Meghan Markle je na misii dosiahnuť hollywoodsku slávu, ktorá jej až do tohto bodu unikala. Iste, kvôli manželovi sa jej síce dostalo dostatok pozornosti, ale začínala ako herečka a stále vyhľadáva to isté hollywoodske uznanie.

Prečítajte si tiež:
Je Kate Middleton tehotná? Odborníčka to jasne potvrdzuje

„Jednoducho“ Harry chcel opustiť Anglicko, aby unikol toxickej kultúre. Len dúfajme, že nevošiel priamo do ďalšej.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Ccn.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií