fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry je v karanténe so synom: „Náš syn je prioritou číslo 1“

Princ Harry zdieľal niekoľko vzácnych momentov o svojom živote otca jednoročného syna Archieho. Momentálne je princ Harry v karanténe v ich novom domove v Montecito.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vojvoda zo Sussexu hovoril o Archieovi počas jeho vystúpenia Zoom v Rugby Football League v sobotu. Chce, aby Archie hral, keď bude syn starší, uviedol prostredníctvom Entertainment Tonight.

Princ Harry a jeho syn

Potrebujem niekoľko mini rugbyových loptičiek, aby som mohol Archieho zapojiť do hry, pretože momentálne nie je možné žiadne kúpiť,“ uviedol. „Ale mám vonku trochu priestoru, kde môžeme hrať rugby.“

Princ Harry a jeho syn čas trávia doma, „mám neskutočné šťastie a som vďačný, že mám dvor, a že môj syn môže byť vonku, pretože viem, že je toľko ľudí, ktorí za posledné mesiace nemali takúto príležitosť [kvôli pandémii],“ pokračoval Harry.

Harry tiež hovoril o tom, na čo sa on a Meghan zameriavajú, ako noví rodičia a bývalí členovia kráľovskej rodiny, ktorí pracujú a zároveň chystajú čoskoro zahájiť svoju neziskovú organizáciu Archewell (pandémia COVID-19 to spočiatku oneskorila): „Náš malý syn je našou prioritou číslo jeden, ale naša práca je druhou prioritou,“ uviedol. „A my sa len snažíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme urobili svet lepším.“

Meghan pri rozhovore Gloriou Steinem 26. augusta hovorila o tom, ako sa Harry identifikuje s tým, že je feministka a čo to znamená pre ich syna Archieho.

Meghan priznala, že keď sa pozerá sa no syna vidí, aký je to krásny príklad, keď syn vyrastá s otcom, ktorý je súčasť vlastnej sebaidentifikácie. Tiež v rozhovore spomenula, že nie je hanbou byť niekým, kto obhajuje základné ľudské práva, čo samozrejme zahŕňa každého aj ženy.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj elle