fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry je stratený v Hollywoode. Meghan Markle žije svoj sen

Meghan Markle a Harry sú oficiálne slobodní a nezávislí od kráľovskej rodiny. No sú skutočne šťastní? Zdá sa, že v manželstve Sussexu to o chvíľku začne škrípať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a princ Harry teraz žijú v Los Angeles, ďaleko od kráľovských záväzkov britskej kráľovskej rodiny. Podľa anglického novinára je nový život Sussexu splneným snom pre bývalú herečku. No pre vnuka kráľovnej sa zdá byť nočnou morou. Harry je „stratený v Hollywoode“, v tieni Meghan.

Koronavírus ovplyvňuje život Sussexu

Meghan Markle a jej manžel Harry, ktorí sa čerstvo usadili v Los Angeles, si však momentálne nemôžu úplne vychutnať mesto anjelov. Pár sa uprostred epidémie koronavírusu ocitol doma v pasci, a to vrátane svojich všetkých dobročinných úmyslov. Táto nútená prestávka ale môže byť príležitosťou na strávanie času s ich malým Archiem, ktorý o necelý mesiac oslávi 1 rok. A nielen to. Manželia zo Sussexu sa budú musieť zamyslieť nad svojou budúcnosťou. A to najmä tou Harryho, ktorý sa zdá, že má problémy so životom v “americkom sne”. Jeho manželka, bývalá americká herečka, plánuje znova nadviazať spojenie s filmovými producentmi. No a Harry sa snaží nájsť spôsob, ako sa postarať o rodinu, a najmä o to, ako zarobiť peniaze. A to sa absolútne nedarí.
Duncan Larcombe, anglický novinár, ktorý roky sledoval kráľovskú rodinu aj Harryho, je znepokojený. „Byť v Hollywoode pravdepodobne spôsobí, že sa bude cítiť ako ryba na suchu, pretože bude pre neho ťažké nájsť vhodnú prácu,“ povedal Larcombe pre Daily Mail. Svoje obavy následne doplnil: „Harry nešiel na univerzitu a nemá veľa skúseností s prácou mimo tej vojenskej a charitatívnej. Mám podozrenie, že mu bude chýbať jeho domov oveľa viac, ako kedykoľvek predtým. Obávam sa, že sa bude cítiť trochu bezmocne,“ analyzuje Duncan Larcombe.

Aká budúcnosť teda čaká princa Harryho? Americké médiá nedávno odhalili, že vojvoda zo Sussexu nechce požiadať o zelenú kartu v Spojených štátoch, aby tam mohol mať trvalý pobyt. Chce sa vrátiť do Anglicka, alebo len ukazuje Meghan Markle presný opak toho, čo robila ona?

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Život ich syna je v ohrození!

Princ Harry však ani zďaleka nechce zostať obmedzený na úlohu otca v domácnosti a snaží sa pracovať na svojich projektoch. Jeden z nich je už verejnosti aj známy.

Nová nadácia Meghan Markle a Harryho

Meghan Markle a jej manžel Harry práve ohlásili uvedenie novej značky „Archewell“. Meno, ktoré nebolo vybrané náhodne, pretože súvisí priamo s ich synom Archiem. Brat princa Williama a jeho manželka využili príležitosť a pre The Daily Telegraph povedali, že grécke slovo „Arche“, čo znamená „začiatok alebo pôvod“, ich inšpirovalo aj k výberu mena svojho prvého dieťaťa. A to dokonca ešte skôr, ako vedeli, že čakajú chlapca. Toto meno malo byť tiež predzvesťou ich nového života, ktorý chceli žiť v Severnej Amerike …
Meghan Markle a Harry tiež priznali, že dokumenty týkajúce sa ich novej značky boli predložené ešte v marci. Avšak projekt bol zastavený z dôvodu epidémie koronavírusu. „Rovnako ako vaším, aj naším cieľom je podporovať úsilie v boji proti globálnej pandémii Covid-19, ale vzhľadom na odhalenie týchto informácií sme sa cítili nútení zdieľať skutočný príbeh našej značky,“ uviedol syn princa Charlesa.

Cieľ nadácie Meghan a Harryho

Zatiaľ je príliš skoro na to, aby manželia prezradili, kedy ich nová charitatívna organizácia uvidí svetlo sveta. No Meghan Markle a Harry prezradili jej cieľ. Bude ním školenie a vzdelávanie prostredníctvom dokumentárnych filmov, podcastov a kníh. Pár chce tiež vytvoriť sieť dobrovoľníkov a webovú stránku.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií