fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry oznámil jednu z najsmutnejších správ v jeho živote!

Princ Harry oznámil na Twitteri smutnú správu. Jeho fanúšikovia plačú spolu s ním. Čo bude ďalej, nevie nik. Ani on sám.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry je sklamaný. Koronavírus straší a ovplyvňuje celý svet. Vrátane plánov jednotlivých ľudí. Pandémii a obmedzeniam, ktoré jednotlivé krajiny prijímajú, sa nevyhol ani vojvoda zo Sussexu a jeho srdcová záležitosť. Manžel Meghan Markle nečakane vo štvrtok 19. marca 2020 prehovoril k svojim fanúšikom na Twitteri. 

Princ Harry musel zrušiť hry Invictus

Postupne sa rušia všetky hlavné športové súťaže na svete. Po zastavení všetkých významných futbalových majstrovstiev v Európe, odložení posledných zápasov turnaja Rugby, ako aj zrušení Veľkej ceny Grand Prix Formuly 1, je teraz na rade princ Harry. Ten musel oznámiť svojim sledovateľom a podporovateľom zlé správy. Na twittterovom účte hier Invictus včera večer zverejnil video. Stručne v ňom informoval, že hry Invictus, ktoré boli pôvodne naplánované na jar 2020, boli odložené na neurčito.

„Urobiť toto rozhodnutie bolo neuveriteľne ťažké,“ povedal vo svojom vyjadrení vojvoda zo Sussexu. Vysvetľuje, že po zvážení rôznych „alternatív“ bolo odloženie športovej súťaže považované za „najrozumnejšie a najbezpečnejšie rozhodnutie“. Toto štvrté vydanie hier Invictus, ktoré sa malo uskutočniť medzi 9. a 16. májom v Haagu v Holandsku, sa nakoniec uskutoční v roku 2021. Presný dátum však ešte nie je jasný. Je možné, že sa bude meniť aj miesto, kde sa hry pre zranených vojakov uskutočnia.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton zažila hrôzu: V jej blízkosti sa objavilo TOTO!

Kráľovská rodina v ohrození

V súčasnosti sa princ Harry nachádza vo Vancouveri, kde sa pripojil k svojej manželke a synovi. Už o niekoľko dní Megxit nadobudne platnosť a manželia zo Sussexu budú môcť začať žiť nový, slobodný život.  Otázne je, či je princ Harry spokojný s tým, kde momentálne žije. Jeho kráľovská rodina ho totiž teraz potrebuje viac ako kedykoľvek predtým. Kráľovná Alžbeta II. je ohrozená koronavírusom a aby sa chránila, odišla vo štvrtok 19. marca 2020 z Buckinghamského paláca. Napriek tomu, že sa k epidémii koronavírusu doteraz verejne nevyjadrovala, včera urobila opak.

Prostredníctvom tlačovej správy uverejnenej online na Instagrame prehovorila o vážnej zdravotnej kríze, ktorá v súčasnosti postihuje Spojené kráľovstvo a Európu. Kráľovná vyzvala všetkých obyvateľov, aby sa spojili proti šíreniu vírusu COVID-19. A zároveň túto správu využila, aby princovi Williamovi a jeho bratovi poslala odkaz. Pochopili ho a spoja sa? Alebo budú naďalej bojovať o to, kto je lepší?

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií