fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry predal zbrane v hodnote 50-tisíc libier a vzdáva sa lovu kvôli Meghan Markle

Princ Harry predal pár loveckých pušiek, aby potešil svoju manželku Meghan Markle milujúcu zvieratá.

Máte tip? napíšte nám mailom

Poľovník kúpil krásne, ručne vyrobené lovecké pušky v hodnote minimálne 50 000 v súkromnom obchode. Lovecké pušky kúpil pred piatimi mesiacmi, predtým, ako kráľovský pár opustil Veľkú Britániu a začal nový život v Severnej Amerike.

Anonymný kupujúci tvrdil, že jeho priateľ kúpil strelné zbrane nie preto, že patrili princovi Harrymu, ale jednoducho preto, že ich chcel. Poľovník bol však celkom prekvapený, keď zistil pôvod svojho nového nákupu. Priateľ kupujúceho pokračoval:

,,Sú to nádherné zbrane a je s nimi veľmi spokojný, ale nie je to druh človeka, ktorý sa chce pochváliť kráľovským vzťahom.”

Minulý týždeň, ako odhaľuje Daily Mail, hovorili o Harrym a Williamovi, hovorí ochranárka Dr. Jane Goodall pre rozhlasovú stanicu Times:

„Lovia a strieľajú. Ale myslím si, že Harry prestal, pretože Meghan nemá rada lov.“

V skutočnosti v decembri 2018 počas prvej vianočnej sezóny Meghan a Harryho ľudia vraveli, že sa princ nezúčastní tradičného honu. Tieto klebety však palácové zdroje odmietli ako „úplne nepravdivé.

Harry bol zbavený vojenských funkcií

31. marca pár odstúpil z paláca a princ Harry bol zbavený vojenských funkcií. Niektoré z úloh, ktorých sa musel vzdať, boli generálny kapitán Royal Marines a čestný letecký veliteľ RAF Honington.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry: Poslednýkrát na verejnosti pred odchodom z Británie

Najmladší syn princa Charlesa bol od mája 2005 do apríla 2006 vyškolený ako dôstojník Kráľovskej vojenskej akadémie v Sandhurste. Pôsobil predovšetkým v Afganistane. V roku 2010 získal pilotný diplom od Army Air Corps.

V roku 2014 ho prevelili a už nemohol pracovať v teréne. Dôvodom bolo veľké riziko, ktoré mohla jeho prítomnosť spôsobiť. V roku 2015 preto rezignoval. Nič to však nemení na tom, že v čase krízy koronavírusu by princ Harry ako bývalý vojak mal stáť rovnako ako iní v prvej línii “boja proti neviditeľnému nepriateľovi”. A príklad by si mal jednoznačne brať od svojho brata, ktorý je rozhodnutý pomáhať, a to aj napriek obrovskému riziku.

Prenajímajú si domov blízko Eltona Johna

Odkedy sa pár presťahoval z Kanady do Spojených štátov, prenajímal si domov blízko Eltona Johna a Davida Furnisha, o ktorých sa predpokladá, že boli s nimi v kontakte. Teraz Harry a Meghan údajne uvažujú o presťahovaní sa do domu so šiestimi spálňami v blízkosti bohatej štvrte LA.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj iheartintelligence

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií