fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry nahral svoju prvú skladbu! Spievala s ním aj Meghan?

Princ Harry sa vrátil späť do Veľkej Británie, kde si plní posledné kráľovské záväzky pred tým, ako Megxit nadobudne platnosť. Okrem stretnutia s rodinou sa princ Harry zúčastnil aj nahrávania piesne, v ktorej sám spieval.

Máte tip? napíšte nám mailom

V piatok  28. februára sa princ Harry objavil v známom londýnskom štúdiu Abbey Road, kde nahral novú verziu piesne „Unbroken“. Ten hit si naspieval spolu s Jonom Bonom Jovim.

Princ Harry za mikrofónom

Improvizovať ako princ je o niečo jednoduchšie, ako spevák. Toto je skúsenosť, ktorú práve zažil princ Harry. Na sociálnych sieťach vojvoda zo Sussexu odhalil zákulisie svojej spolupráce s rockerom Jonom Bonom Jovim. Manžel Meghan Markle zverejnil zábery z miesta, kde nahrávali najväčšie svetové spevácke hviezdy ako Beatles alebo Lady Gaga.

Kráľovská expertka Victoria Murphy zverejnila na svojom Twitteri video, na ktorom môžeme vidieť prichádzať princa Harryho. V daždi pri vchode do slávnych štúdií sa stretáva s 57-ročným americkým spevákom. Spoločne prehodia pár slov a mladší brat princa Williama sa stratí v chodbách Abbey Road. Zdá sa, že princ Harry je z nahrávania nezvózny. To môžeme vidieť aj pri videách zverejnených na oficiálnom účte manželov zo Sussexu na Instagrame.

Prečítajte si tiež:
Uplakanú kráľovnú musela utešovať Kate Middleton: Kde bola Meghan?

Jon Bon Jovi spieva ako kráľ. A Harry?

Aby nebol princ Harry príliš vystresovaný, Jon Bon Jovi mu dal niekoľko  rád, ako sa uvoľniť. „Len predstieraj, že spievaš vo svojej izbe.“ Odporučil známy rocker princovi. Vzal si Harry jeho radu k srdcu? Momentálne je to ťažké povedať, pretože doteraz nebol zverejnený žiadny zvukový záznam z nahrávania skladby, na ktorej princ Harry spieva. Zo zverejnených videí sa však zdá, že napriek nátlaku bola atmosféra pri nahrávaní skladby skutočne uvoľnená. Čo odhalil aj samotný Harry v jednom zo svojich príbehov na Instagrame.

Zisk z piesne bude v každom prípade venovaný nadácii Invictus Games Foundation, organizácii, ktorú v roku 2014 založil vojvoda zo Sussexu na pomoc bývalým vojakom, ktorí boli zranení.

Ešte stále “kráľovský”

Pred oficiálnym dátumom, keď Megxit nadobudne platnosť, bude musieť princ Harry a jeho manželka Meghan Markle absolvovať poslednú sériu záväzkov v Spojenom kráľovstve. Po prvom vystúpení v Edinburghu, ktoré sa odohralo v stredu, sa brat princa Williama zúčastní odovzdávania cien Endeavor Fund Awards.

Prečítajte si tiež:
Smutná správa: seriál The Crown končí! Oznámil to jeho tvorca

Pár uzavrie toto „rozlúčkové turné“ účasťou na výročnej bohoslužbe vo Westminsteri 9. marca, kde sa stretne so zvyškom kráľovskej rodiny. Megxit nadobudne platnosť 31. marca 2020.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií