fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry v slzách: Čo napísal rodičom mŕtveho dievčaťa?

Princ Harry prekvapil rodinu zosnulého dievčaťa listom, ktorý im poslal po jeho smrti. Jeho slová vás nenechajú chladnými.

Máte tip? napíšte nám mailom
Hayley Smallman, matka len 18-ročnej zosnulej Holly, si náhodou pri čítaní správ všimla, že v jej poštovej schránke je správa od manžela Meghan Markle. V nej sa princ Harry rozhodol vyjadriť úprimnú sústrasť najbližším príbuzným mladého dievčaťa.  

Princ Harry sa vyznal zo svojich pocitov

V roku 2015 sa princ Harry stretol ešte len s13-ročnou Holly, ktorá bola nevyliečiteľne chorá. Na stretnutie s touto mladou ženou, ktorá bola od narodenia chorá, nedokázal známy princ zabudnúť. Vojvoda zo Sussexu sa s Holly dokonca niekoľkokrát počas posledných rokov stretol. Jej pohreb sa konal uprostred epidémie koronavírusu  27. marca vo veľmi malom kruhu rodiny v britskom Liverpoole. Zúčastniť sa mohlo iba 10 hostí. Princ Harry, ktorý nebol prítomný, sa rozhodol rodine vo svojom liste vyjadriť nielen úprimnú sústrasť, ale aj svoj vzťah k Holly.

 „Meghan a ja posielame najhlbšiu úprimnú sústrasť,“ napísal na začiatku listu otec malého. „Mám také šťastie, že som sa mohol stretnúť s Holly v roku 2015, keď jej sestra Ruby získala cenu WellChild. ,,Holly bola očividne veľmi špeciálnym dievčaťom, napriek výzvam, ktoré prežívala a mala očividne výnimočný vzťah so svojimi bratmi a
sestrami,” napísal princ Harry predtým, ako pripomenul, že ,,bolo veľkou výsadou tráviť čas s celou rodinou, najmä s Holly.”
Vnuk kráľovnej vzdal hold rodine zosnulej Holly. Jej sestre Ruby (12), bratovi Joshovi (21), ale aj rodičom, otcovi Garymu Smallmanovi a matke Hayley. V liste hovorí, že bolo „potešením ju znova a znova vidieť“ a že si je vedomý veľkých vecí, ktoré urobila pre iné rodiny. Rodičom Holly tiež poďakoval za ich oddanosľ a pomoc, vďaka ktorej spoznal „úsmev na tvári inych ľudí.“
V liste ďalej dodáva: „Viem, že slová nedokážu v tomto náročnom období priniesť pokoj a pohodlie, ale chcel som, aby ste vedeli, že Vy, Vaša dcéra Ruby a váš syn Josh ste všetci v mojich myšlienkach a modlitbách,“ napísal vojvoda zo Sussexu ohromený odvahou členov tejto rodiny v utrpení, ktorým prechádzajú.

 

Prečítajte si tiež:
Harry prehovoril: „Chcem, aby ste počuli pravdu o mne a Meghan."
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií