fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO Princ Harry: Takto sa snaží zakryť svoje obrovské komplexy

Princ Harry sa spolu so svojou manželkou Meghan Markle spoločne po dlhých týždňoch objavili pred objektívmi fotografov. Mladší syn princa Charlesa sa podľa všetkeho ale necítil najlepšie. Svoj komplex z výzoru sa rozhodol šikovne skryť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Prekážalo by princovi Harrymu, ak by sa rovnako ako jeho otec a brat, princ Charles a princ William, stal plešatým? Zdá sa, že áno… Dňa 9. februára denník The Sun na svojich stránkach zverejnil informáciu, že sa princ Harry rozhodol svoj komplex so svojou stále výraznejšou plešatosťou vyriešiť. A kvôli svojmu problému s vypadávaním vlasov navštívil špecializovanú luxusnú kliniku, kde podstúpil bolestivý zákrok. A podľa informácií od Radar Online chce Meghan Markle vo svojom manželovi ponúknuť svetu „hollywoodskeho človeka“. Práve ona by mala stáť za bolesťou, ktorú musel princ Harry kvôli implantátom nových vlasov prežiť.

Nový život, nový človek

Vracajúc sa do Kanady tento piatok 14. februára, využili manželia zo Sussexu svoj niekoľkodňový pobyt v Spojených štátoch, aby vyriešili pracovné záležitosti spojené s ich novým životom po odchode z kráľovskej rodiny. Pôvodne pricestovali do Miami kvôli oficiálnemu večeru banky JP Morgan, kde obaja rečnili a princ Harry dokonca priznal návštevy terapeuta kvôli psychickým problémom. Spolupráca s toutou finančnou inštitúciou sa však z veľkej časti nepozdáva kráľovnej, na čo však Harry ani Meghan neberú ohľad.

Pred svojím odletom na Ostrov Vancouver, kde žijú v luxusnom sídle sa ešte obaja zúčastnili konferencie na Stanfordskej univerzite. Jej cieľom bolo rozšíriť ich nový charitatívny projet.

Princ Harry a Meghan Markle – vždy dokonale zladení

Harry a Meghan Markle zachytili médiá prvýkrát spolu na letisku Victoria a vyzerali naozaj skvele. Vojvodkyňa zo Sussexu mala oblečenú pruhovanú košeľu od dizajnérky Misha Nonoo, ktorá je zároveň jednou z jej najlepších priateliek. Okrem toho mala na sebe čierny sveter a topánky značky Rothy’s. Táto spoločnosť so sídlom v San Franciscu navrhuje a vyrába topánky z recyklovaných plastových fliaš. Ich cena je odhadovaná na 200 eur. Outfit doladila ekologickou taškou Re-Nylon od spoločnosti Prada v hodnote 2 000 eur. Jej manžel princ Harry bol na rozdiel od nej oblečený ležérne. Hlavu si zakryl obyčajnou šiltovou, pričom médiá začali okamžite špekulovať o jeho plešatosti.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle je na konci so silami: Pomoc jej ponúka Donald Trump
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií