fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovská rodina zverejnila oficiálne fotky pri príležitosti krstu princa Louisa

Máte tip? napíšte nám mailom

Kensingtonský palác zverejnil rodinné fotografie princa Louisa v náručí svojej matky, vojvodkyne z Cambridgeu, pri príležitosti jeho krstu.

Štyri oficiálne fotografie boli urobené v Clarence House v Londýne po tom, čo bol najmladší člen kráľovskej rodiny 9. júla pokrstený v kráľovskej kaplnke v Paláci sv. Jakuba v Londýne. Narodil sa 23. apríla.

Fotky, ktoré urobil známy fotograf Matt Holyoak, ukazujú princa Williama a Kate so svojimi tromi deťmi – najmenší Louis, trojročná princezná Charlotte a 4-ročný princ George. Na ďalšej je zas aj širšia rodina. Jedna ukazuje Kate v záhrade, pričom sa pozerá na Louisa a mazná sa s ním. Princ je oblečený v nariasených kráľovských krstných šatách krémovej farby s čipkou – replika zložitého rúcha, ktoré bolo vyrobené pre najstaršiu dcéru kráľovnej Viktórie v roku 1841.

Nech sa páči:

princ Louis
Zdroj: APnews.com/Matt Holyoak
princ Louis
Zdroj: APnews.com/Matt Holyoak
princ Louis
Zdroj: APnews.com/Matt Holyoak
princ Louis
Zdroj: APnews.com/Matt Holyoak

Zdroj: https://apnews.com/019436883bab4eaf9796dc1373041c3c/Royals-release-new-photos-to-mark-Prince-Louis’s-christening

Foto: https://apnews.com/019436883bab4eaf9796dc1373041c3c/Royals-release-new-photos-to-mark-Prince-Louis’s-christening

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií