fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Philip skončil v nemocnici. Aké sú Vianoce v kráľovskej rodine?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Philip má už 98 rokov a pred pár dňami ho museli hospitalizovať v nemocnici. Kráľovná Alžbeta však svoj sviatočný program zatiaľ nemenila a pokračuje v ich tradíciách.

Princ Philip je v nemocnici, Harry v Kanade

Princ Philip si na seba musí dávať pozor aj kvôli svojmu vyššiemu veku. Hoci svoju manželku na verejnosti sprevádza veľmi málo, určite jej v tomto období veľmi chýba. Príčiny, prečo sa ocitol v nemocnici, sa trochu rôznia. Podľa jedného zdroja mal princ Philip veľmi škaredý pád, ktorý mu spôsobil veľké bolesti. Ďalší zdroj ale tvrdí, že sa jedná iba o preventívne opatrenie kvôli chorobám, ktoré ho trápia už dlhšiu dobu a v nemocnici si pre istotu poleží pár dní. Nech je to akokoľvek, nebude jediným členom rodiny, ktorý bude chýbať. Kráľovná Alžbeta sa musela vyrovnať aj s tým, že jej vnuk, princ Harry, netrávi tradičné Vianoce spolu s celou rodinou. Spolu s Meghan Markle a ich synom sú v Kanade.

Zatiaľ sa držia tradícií

Kým Princ Philip leží v nemocnici, jeho manželka nezaháľa a venuje sa všetkým povinnostiam tak, ako každý rok v tomto období. Presunula sa na panstvo Sandringham, kde rodina trávi vianočné sviatky a v nedeľu nevynechala ani svätú omšu. Palác v nedeľu dokonca zverejnil aj krásnu sériu vianočných fotografií, ktoré sú naozaj roztomilé. Kráľovná Alžbeta spolu so synom princom Charlesom, vnukom princom Williamom a pravnukom princom Georgom pripravujú ingrediencie na koláč. Štyri generácie zachytené na jednej fotografii sa tak často nevidia. Škoda, že princ Philip chýbal. Z úcty k nemu ale zrušila svätoštefanský hon, ktorý jej manžel obľubuje.

https://www.instagram.com/p/B6WcRpvHFIA/

Kráľovná je v dobrej kondícii

Aj keď sa občas objavia informácie o tom, že kráľovná Alžbeta je mŕtva, podľa ľudí z jej okolia sa cíti veľmi dobre. Kým Princ Philip má rôzne zdravotné problémy už dlhšiu dobu, jeho manželka všetko zvláda s úsmevom na tvári a na nič sa nesťažuje. Ešte stále nie je jasné, či sa jej manžel  pripojí ku zvyšku rodiny a oslávi s nimi Vianoce. Faktom však je, že nemá rád rozruch okolo svojej osoby a najradšej by odišiel z nemocnice, aby mal úplný pokoj.

Prečítajte si tiež:

Kráľovná šokuje: S manželom nezdieľa spáľňu pre tento dôvod

Zdroj:bbc.com  telegraph.co.uk  express.co.uk  people.com  theguardian.com  royal.uk

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií