fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ William bojuje proti Harrymu: Odmieta akúkoľvek spoluprácu

Napätie medzi dvoma bratmi sa neustále stupňuje. Princ Harry a princ William spolu nekomunikujú, a to aj napriek obrovskej kríze, ktorá trápi svet.

Máte tip? napíšte nám mailom

Začiatkom marca sa princ Harry a princ William opäť stretli. Obaja boli pod drobnohľadom verejnosti a médií. A hoc viacerí verili, že sa opäť spoja, ich stretnutie po niekoľkých týždňoch nebolo príliš šťastné. No a na tvárach oboch princov bolo vidieť obrovské napätie. Situácia, v ktorej sa bratia ocitli, navyše nesmierne bolí ich babičku, kráľovnú Alžbetu II. Napriek tomu, že si obaja bratia uvedomujú bolesť, ktorú rodine spôsobujú, ani jeden nechce ustúpiť. A robia všetko preto, aby si dokázali, kto je lepší.

Kráľovná chce zjednotiť rodinu

Kráľovná Alžbeta II. sa však túto situáciu rozhodla rázne riešiť. A preto na leto zorganizovala stretnutie celej kráľovskej rodiny. To je však nateraz v ohrození, nakoľko sa koronavírus šíri svetom obrovskou rýchlosťou. Hlava britskej monarchie si však želá, aby sa situácia medzi manželmi z Cambridge a manželmi zo Sussexu urovnala a našli spoločnú reč. Podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodine pre to urobí všetko. Samozrejme, bude dbať na opatrenia a na to, aby neohrozila nikoho z jej rodiny možným nakazením sa. 

Prečítajte si tiež:
Kate a William: V najnovšej show predvedú svoje kulinárske umenie

Chce Harry ukradnúť popularitu svojmu bratovi?

Rozhodnutie o spojení Cambridge a Sussexu však nemôže chcieť len kráľovná, ale aj bratia spolu s manželkami. A to sa zdá, tak skoro nestane. Harry sa rozhodol vo virtuálnom svete postaviť svojmu bratovi a najnovšie súperia o to, kto bude mať viac sledovateľov a podporovateľov na sociálnych sieťach.

Keďže sa svet vrátane Anglicka v dôsledku šírenia koronavírusu ocitol v kríze, princ William sa rozhodol prehovoriť. Je prvým členom britskej kráľovskej rodiny, ktorý sa k tejto téme oficiálne vyjadril. Vo videu uverejnenom na konte Kensington Palace v stredu 18. marca sa dedič trónu pokúsil upokojiť Britov. Ako budúci kráľ využil príležitosť, aby v mene National Emergency Trust, nadácie na pomoc obetiam katastrof zriadenej v novembri 2019, vyhlásil výzvu na dary.

Je princ William a jeho popularita ohrozená Sussexom?

Niekoľko hodín pred jeho prejavom sa však ku komplikovanej situácii vyjadrili aj vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. A to prostredníctvom svojho účtu na Instagrame. Všetkých ľudí vyzvali k solidarite. Toto vyjadrenie môze princ William a jeho manželka považovať za novú provokáciu. Prečo manželia zo Sussexu nepočkali? Prečo sa nespojili a neurobili vyjadrenie spoločne? Toto sú otázky, ktoré si teraz kladie verejnosť aj bulvárne médiá.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan Markle: Stanú sa rodičmi malého dievčatka?!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií