fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ William pripravuje pre Kate veľké prekvapenie k narodeninám: Čo sa chystá?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ William tvorí s Kate Middleton pár už niekoľko rokov. K narodeninám sa jej vždy snaží pripraviť výnimočné prekvapenie. Inak tomu nebude ani 9.1.2020, na jej 38. narodeniny.

Deň D sa rýchlo blíži

Vo štvrtok 9. januára 2020 bude mať Kate Middleton na svojej torte už 38 sviečok. Na tento výnimočný dátum princ William opäť nezabudol. Podľa informácií z Life & Style uverejnených vo štvrtok 26. decembra, začal vojvoda z Cambridge pripravovať prekvapenie  k narodeninám matky svojich troch detí. Podľa dostupných informácií by mal byť jej narodeninovým darčekom rodinný výlet. „William chce vziať svoju rodinu na ostrov Mustique v Karibiku. Má to byť obrovské prekvapenie, Kate o ňom zatiaľ nič netuší,“ odhalil anonymný zdroj citovaný časopisom.

Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Rok 2019 bol náročný nielen pre kráľovnú Alžbetu II., ale aj pre rodinu Williama a Kate. Dovolenka v Karibiku by teda bola skvelým spôsobom, ako by mohol tento obľúbený pár a ich deti privítať nový rok 2020. Anonymný zdroj tiež uvádza, že rodina z Cambridge by mala byť ubytovaná „v luxusnom sídle v hodnote 15 miliónov dolárov so siedmimi spálňami, plaveckým bazénom, súkromným šéfkuchárom, vlastným kinom, telocvičňou a tenisovým kurtom“. Princ William chce stráviť maximum času so svojou krásnou a milovanou manželkou. Jeho cieľom je pripraviť jej nezabudnuteľné narodeniny. „Vojvoda z Cambrige vyberá kúpeľné procedúry, potápanie a lekcie surfovania pre dve osoby,“  uvádza zdroj.

Prečítajte si tiež:
10 vecí, ktoré si ľudia neuvedomujú, že pre nich robíš

Princ William, Kate a ich deti v Karibiku

Pobyt na karibskom ostrove Mosquito nebude skvelou príležitosťou na oddych len pre manželov. Na svoje si prídu aj ich tri deti, princ George (6), princezná Charlotte (4) a princ Louis (1).  Starať by sa o nich mala opatrovateľka. Deti budú môcť stavať hrady z piesku, plávať v oceáne, šnorchlovať a vyraziť na výlety naprieč dokonalou prírodou. A hoci sa to zdá nemožné, aj malý Louis sa bude môcť pripojiť k svojim starším súrodencom. „Teraz, keď je Louis trochu starší, môže sa tiež zapojiť,“  povedal zdroj.

Prostredie, kde Kate s Williamom a ich deťmi strávia dovolenku, sa nesmierne líši od miesta, ktoré si vybrali Meghan Markle a princ Harry.

Čítajte tiež:

Alžbeta II: Kvôli Meghan Markle musela porušiť starú tradíciu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií