fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ William nechytá na verejnosti svoju manželku za ruku narozdiel od svojho brata. Vieme, prečo je tomu tak!

Máte tip? napíšte nám mailom

Všimli ste si, že tridsaťpäťročný princ William si na verejnosti so svojou manželkou Kate neprejavuje nežnosti, zatiaľ, čo jeho mladší brat to bez problémov robí? Prečo je to tak?

Dôvod je jednoduchý. Kráľovská rodina musí dodržiavať viacero pravidiel slušnosti a jedným z nich sú aj prejavy náklonností, ktoré sú na verejnosti neprípustné. Aj preto sa stáva, že spomínaných kráľovských rodičov ste v nežnom objatí na verejnosti zrejme nevideli.

Zaujímavosťou však je, že jeden z bratov tieto kráľovské pravidlá dodržuje a druhý nie. Prečo?

Odpoveď je jednoduchá. Princ Harry zatiaľ nie je zosobášený so snúbenicou Meghan, a tak pre neho tieto pravidlá nie sú až také striktné. Zároveň platí, že ak sa princ Harry nachádza na podujatí ako hosť a nie je oficiálne v práci, a tak si užíva spoločné chvíle so snúbenicou ako obyčajný človek. Po svadbe sa však veľa vecí zmení a aj on bude musieť oveľa viac dodržiavať kráľovské pravidlá.

Foto: instagram.com/kensingtonroyal
Zdroj: www.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií