fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ William: Vieme, ako Diana ovplyvnila jeho rolu otca!

Princ William vychováva svoje tri deti inak, ako by mal. Kráľovské metódy dal bokom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Manžel Kate Middleton, princ William, sa pri výchove princa Georga, Charlotte a Louisa neišpiroval metódami svojej rodiny. Ako zdôrazňuje britský novinár, zdá sa, že vojvoda z Cambridge sa pri výchove svojich detí rozhodol nasledovať svoju matku, Lady Dianu.

Princezná Diana nesúhlasila s kráľovskou výchovou

Princ William spolu so svojím bratom Harrym vyrastali pred očami miliónov ľudí. A hoc na ich výchovu dohliadala aj kráľovná Alžbeta II., obaja bratia boli silne ovplyvnení svojou matkou. Princezná Diana nepochádzala z kráľovskej rodiny a na výchovu detí mala odlišný názor ako jej manžel princ Charles a jeho matka. A ako sa ukazuje po rokoch, nič lepšie sa Harrymu a Williamovi nemohlo stať.

Vojvoda z Cambridge, otec dvoch chlapcov a jednej dcéry, sa snaží, aby boli jeho deti vychované čo najbližšie k životom obyčajných mladých Britov. A v tejto výchove ho podporuje aj manželka Kate Middleton. Tento spôsob ostro kontrastuje s metodológiou, ktorú v priebehu storočí používali členovia britskej kráľovskej rodiny. Na druhej strane je silne inšpirovaný metódami, ktoré používala pri výchove kráľovná sŕdc, zosnulá princezná Diana.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan Markle v Malibu: Kto sú ich noví susedia?

V rozhovore pre britský časopis New Idea, známa novinárka Angela Mollard tvrdí, že vojvoda z Cambridge vychováva svoje tri deti z veľkej časti podľa toho, čo on a jeho brat Harry dostali od matky, keď boli mladší. „Princezná Diana bola prvou kráľovskou matkou, ktorá ponorila svoje deti do bežného života,”  vysvetľuje novinárka. ,,Chodili do zábavných parkov, jedávali v McDonald’s, navštevovali ľudí bez domova, Diana ich brala na stretnutie s pacientmi s AIDS. Naučila ich, že majú vlastné svedomie a možnosti. Takúto formu výchovy nepoužil dovtedy nikto z kráľovskej rodiny,”  dodáva Angela Mollard.

Princ William a jeho rodina

Princ William využíva každú svoju voľnú chvíľu na to, aby mohol tráviť čas so svojimi deťmi a manželkou. Často sa zdržiavajú v dome v Anmer Hall v Norfolku, ďaleko od kráľovských palácov v Londýne. Aj vďaka tomuto postoju k výchove  dospela novinárka k záveru, že sú niektorí členovia britskej kráľovskej rodiny boli dlho “očkovaní proti vonkajšiemu svetu. A teraz sú úplne ponorení do tohto sveta, ktorý nepoznajú“. To našťastie nie je prípad budúceho kráľa, princa Williama a jeho rodiny. 

Prečítajte si tiež:
Thajský kráľ trávi karanténu v luxusnom nemeckom hoteli. Vzal si so sebou 20 žien
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií