fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princezná Charlotte: Táketo prekvapenie si pre ňu pripravila kráľovná

Princezná Charlotte už onedlho oslávi svoje piate narodeniny. Jej prababička, kráľovná Alžbeta II., si pre ňu pripravila takéto úžasné prekvapenie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Princezná Charlotte oslávi v piatok 2. mája 2020 svoje narodeniny. Pri tejto príležitosti si pre ňu kráľovná Alžbeta II. a jej manžel, princ Filip, pripravili úžasné prekvapenie. Zdá sa, že sviečky na torte nebude mladá princezná sfukovať len v prítomnosti rodičov a svojich bratov.

Kate Middleton pripravuje obrovskú oslavu!

Rovnako ako princ Louis aj jeho staršia sestra, princezná Charlotte, oslávi svoje narodeniny “uväznená” v Anmer Hall. A jej prababička, kráľovná Alžbeta II., a princ Filip sa rozhodli pre ňu pripraviť prekvapenie. „Spoločne sa pripoja k pripravovanej oslave prostredníctvom aplikácie Zoom,” uvádza zdroj pre magazín The Sun. „Jej prababička sa pripojí k rodinnému hovoru v deň D. Pre Charlotte je nesmierne dôležité, že celá jej rodina bude po jej boku, aby jej zaželala: „Všetko najlepšie,” dodáva zdroj.

Na svojej oslave bude mať malá princezná okrem obľúbených jedál a torty pripravené aj rôzne hry, a to po celý deň. Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge tiež zorganizujú videohovor, aby mohla princezná Charlotte v tento špeciálny deň vidieť svoju rodinu a priateľov.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Ako sa začal ich nový život v Kanade?

Princezná Charlotte a kráľovná Alžbeta II.

Kráĺovná Alžbeta II. len pred niekoľkými dňami oslávila svoje 94. narodeniny. Hlava britskej monarchie má s 5-ročnou sestrou princa Louisa a princa Georga skutočne “privilegovaný vzťah”. A to aj napriek vekovému rozdielu takmer jedného storočia. A to isté platí aj pre jej manžela, princa Filipa.

Cambridge uväznený v Anmer Hall

Oslavu narodenín počas pandémie koronavírusu si užil aj princ Louis. Ten oslávil svoje druhé narodeniny rovnako, ako ich pravdepodobne oslávi princezná Charlotte. Princ William a Kate Middleton pripravili svojmu najmladšiemu synovi narodeninový večierok hodný jeho kráľovského titulu. Aj hoc bol Cambridge izolovaný vo svojom sídle v Norfolku, ďaleko od ostatných členov kráľovskej rodiny, Kate preukázala svoju vynaliezavosť a jej syn oslávil narodeniny spolu so svojimi najbližšími. 

Práve prostredníctvom videokonferencie sa jeho narodenín zúčastnili aj kráľovná Alžbeta II. a jej manžel, princ Filip, ktorí sa izolovali vo Windsore. Takýto kontakt však nie je pre deti Kate Middleton a princa Williama neznámy. Kráľovské deti prostredníctvom videokonferencie komunikujú so svojimi najbližšími vždy, keď osobný kontakt nie je možný. Podobne to bolo tak, aj keď bola vojvodkyňa z Cambridge v pôrodnici.

 

Prečítajte si tiež:
Princ Charles už nemá koronavírus: Môže objať svoju manželku!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií