fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prípad vraždy v Teplárni na Zámockej ulici je stále otvorený, polícia musí čakať (foto)

Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry Ľubomír Daňko povedal, že polícia analyzovala obsah telefónu podozrivého aj jeho mailovú komunikáciu.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.3.2023 (SITA.sk) – Prípad dvojnásobnej vraždy v bratislavskom bare Tepláreň z jesene minulého roku je stále otvorený. Ako v stredu pre médiá povedal riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry Ľubomír Daňko, čaká sa na psychologický posudok zosnulého podozrivého ako aj na posudok z oblasti súdneho lekárstva. Doplnil, že úlohou psychologického posudku je objasniť motív skutku.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Zároveň Daňko uviedol, že polícia analyzovala obsah telefónu podozrivého ako aj jeho mailovej komunikácie. „Nič sme nenechali len tak,” povedal Daňko s tým, že obsah polícia zdieľa aj s partnerskými organizáciami v zahraničí.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Obeťami streľby, ktorá sa odohrala pred barom Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave 12. októbra 2022 večer, boli Juraj V. (26) z Prievidze a Matúš H. (23) z Dunajskej Stredy.

Zranená strelou do nohy bola aj Radoslava T. Podozrivý zo skutku je Juraj H. (19), ktorý zomrel na následky strelného poranenia hlavy, najpravdepodobnejšie v dôsledku samovraždy.

Viac k témam: Krimi, LGBTQI+, Práva LGBT ľudí, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave, Teroristický útok, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Prípad vraždy v Teplárni na Zámockej ulici je stále otvorený, polícia musí čakať (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Pri žilinskom lesoparku vyrastie 120 nájomných bytov
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií