Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prípad vraždy v Teplárni na Zámockej ulici je stále otvorený, polícia musí čakať (foto)

Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry Ľubomír Daňko povedal, že polícia analyzovala obsah telefónu podozrivého aj jeho mailovú komunikáciu.

15.3.2023 (SITA.sk) – Prípad dvojnásobnej vraždy v bratislavskom bare Tepláreň z jesene minulého roku je stále otvorený. Ako v stredu pre médiá povedal riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry Ľubomír Daňko, čaká sa na psychologický posudok zosnulého podozrivého ako aj na posudok z oblasti súdneho lekárstva. Doplnil, že úlohou psychologického posudku je objasniť motív skutku.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Zároveň Daňko uviedol, že polícia analyzovala obsah telefónu podozrivého ako aj jeho mailovej komunikácie. „Nič sme nenechali len tak,“ povedal Daňko s tým, že obsah polícia zdieľa aj s partnerskými organizáciami v zahraničí.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Obeťami streľby, ktorá sa odohrala pred barom Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave 12. októbra 2022 večer, boli Juraj V. (26) z Prievidze a Matúš H. (23) z Dunajskej Stredy.

Zranená strelou do nohy bola aj Radoslava T. Podozrivý zo skutku je Juraj H. (19), ktorý zomrel na následky strelného poranenia hlavy, najpravdepodobnejšie v dôsledku samovraždy.

Viac k témam: Krimi, LGBTQI+, Práva LGBT ľudí, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave, Teroristický útok, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Prípad vraždy v Teplárni na Zámockej ulici je stále otvorený, polícia musí čakať (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií