fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pripravte sa na poriadnu akciu, John Wick sa vracia do kín!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jonh Wick nevydržal dlho na zabijackom dôchodku. Na jeho obranu treba povedať, že Wickov návrat do akcie je naozaj nevyhnutný. Kto iný dokáže zachrániť svet?

Prvý diel Johna Wicka bol úspešný a radí sa k filmom, ktoré by si mal pozrieť každý (alebo aspoň každý milovník akčných filmov). A John Wick 2 by chcel mieriť rovnako vysoko. Nestarnúci Keanu Reeves ako John Wick nám v pokračovaní ukáže, ako pravá akcia vyzerá.

Oficiálny popis filmu (Cinemax):

Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete.

Oficiálny trailer (CZ) na film:

Dosť bolo oficiálneho predstavovania… Ako môžete vidieť v traileri (ktorý začína celkom nevinne), film bude akciou doslova nabitý.

V úvode traileru je zdanlivo pokojný Rím doladený príjemnou komornou hudbou. Idylka je narušená Johnom Wickom, legendou medzi zabijakmi. Nádherný je kontrast, ktorý vyvoláva už trailer: na jednej strane je pokoj, umenie a elegancia, na druhej strane sú zbrane, zbrane a ešte raz zbrane. Je to doslova prešpikované akciou.

Prečítajte si tiež:
Legenda o pohorí Tribeč a záhadných zmiznutiach ľudí opäť ožíva: Do kín mieri film Trhlina

Zaujímavosťou, ktorá sa týka filmu, je to, že ide o druhú filmovú spoluprácu Keanu Reevesa a Laurenca Fisburnea. Prvýkrát sa herci stretli vo filmoch Matrix.

John Wick 2 (originálny názov: John Wick: Chapter Two) bude mať premiéru tento štvrtok (23.2.2017). Avšak, dvojhodinová dávka akcie a strieľania nie je vhodná pre divákov do 15 rokov.

Zdroj titulného obrázku: denofgeek.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií