Pripravte sa na poriadnu akciu, John Wick sa vracia do kín!

Pripravte sa na poriadnu akciu, John Wick sa vracia do kín!

Jonh Wick nevydržal dlho na zabijackom dôchodku. Na jeho obranu treba povedať, že Wickov návrat do akcie je naozaj nevyhnutný. Kto iný dokáže zachrániť svet?

Prvý diel Johna Wicka bol úspešný a radí sa k filmom, ktoré by si mal pozrieť každý (alebo aspoň každý milovník akčných filmov). A John Wick 2 by chcel mieriť rovnako vysoko. Nestarnúci Keanu Reeves ako John Wick nám v pokračovaní ukáže, ako pravá akcia vyzerá.


Oficiálny popis filmu (Cinemax):

Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete.

Oficiálny trailer (CZ) na film:

Dosť bolo oficiálneho predstavovania… Ako môžete vidieť v traileri (ktorý začína celkom nevinne), film bude akciou doslova nabitý.

V úvode traileru je zdanlivo pokojný Rím doladený príjemnou komornou hudbou. Idylka je narušená Johnom Wickom, legendou medzi zabijakmi. Nádherný je kontrast, ktorý vyvoláva už trailer: na jednej strane je pokoj, umenie a elegancia, na druhej strane sú zbrane, zbrane a ešte raz zbrane. Je to doslova prešpikované akciou.

Zaujímavosťou, ktorá sa týka filmu, je to, že ide o druhú filmovú spoluprácu Keanu Reevesa a Laurenca Fisburnea. Prvýkrát sa herci stretli vo filmoch Matrix.

John Wick 2 (originálny názov: John Wick: Chapter Two) bude mať premiéru tento štvrtok (23.2.2017). Avšak, dvojhodinová dávka akcie a strieľania nie je vhodná pre divákov do 15 rokov.

Zdroj titulného obrázku: denofgeek.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Študent z Nemecka vytvoril reklamu pre Adidas, ktorá teraz letí internetom. Takto vyzerá skutočne dobrá reklama
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*