fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo všetko našli mladí Slováci v Slovenskom raji? Nebudete veriť vlastným očiam!

Máte tip? napíšte nám mailom

Odpadky sú skoro všade navôkol. V uliciach mesta, v parkoch, dokonca aj v lesoch. Slovensko je posiate krásnou prírodou, bohužiaľ nie všetci si ju vážia. Avšak nie každému je jedno, ako to na našej zemi vypadá. Títo mladí Slováci by nám mal ísť krásnym príkladom!

Príroda je umelecké dielo. Je čistá, dokonalá, lieči. A taká by mala aj zostať. Mala, pretože sú ľudia, ktorým je to úplne jedno a odpadky odhádzajú v lesoch úplne bez výčitiek, ako keby si tú krásu ani nevážili. Nielen že to ničí čaro prírody, ubližuje jej to a ubližuje to aj zvieratám žijúcich v nej. Patrik a Andrea sa rozhodli navštíviť Slovenský raj a pozbierať odpadky, ktoré tam turisti nechali.

Odpad
Instagram.com

A čo tam všetko našli?

Za viac ako 3 hodiny pozbierali až neuveriteľných 65 kikogramov odpadkov! Tie následne roztriedili a autom odviezli. Je neskutočné, čo ľudia prírode robia a odhadzujú odpad ako keby bola zem odpadkový kôš.

Odpad
Instagram.com
Odpad
Instagram.com
Odpad
Instagram.com

Z lásky k svetu

Nebuďme arogantní a chráňme si našu prírodu, aby mohla aj ďalšie generácie liečiť a ukázať svoje čaro. Urobme niečo aj my, na začiatok stačí napríklad, že to čo si do lesa so sebou prinesieme, aj si odnesieme a nenecháme to tam. Takto nejako to Patrik a Andrea mysleli a my s nimi úplne súhlasíme💜🌲🌳.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Ako by vyzerali obľúbené disney postavičky v reálnom živote? Nadaný fínsky umelec ich prevtelil do ľudskej podoby!

 

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/p/BmEHFOmAdIc/ https://www.instagram.com/p/BmEIuPHnc0Y/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií