fbpx
Čo všetko našli mladí Slováci v Slovenskom raji? Nebudete veriť vlastným očiam!

Čo všetko našli mladí Slováci v Slovenskom raji? Nebudete veriť vlastným očiam!

Odpadky sú skoro všade navôkol. V uliciach mesta, v parkoch, dokonca aj v lesoch. Slovensko je posiate krásnou prírodou, bohužiaľ nie všetci si ju vážia. Avšak nie každému je jedno, ako to na našej zemi vypadá. Títo mladí Slováci by nám mal ísť krásnym príkladom!

Príroda je umelecké dielo. Je čistá, dokonalá, lieči. A taká by mala aj zostať. Mala, pretože sú ľudia, ktorým je to úplne jedno a odpadky odhádzajú v lesoch úplne bez výčitiek, ako keby si tú krásu ani nevážili. Nielen že to ničí čaro prírody, ubližuje jej to a ubližuje to aj zvieratám žijúcich v nej. Patrik a Andrea sa rozhodli navštíviť Slovenský raj a pozbierať odpadky, ktoré tam turisti nechali.

Odpad
Instagram.com

A čo tam všetko našli?

Za viac ako 3 hodiny pozbierali až neuveriteľných 65 kikogramov odpadkov! Tie následne roztriedili a autom odviezli. Je neskutočné, čo ľudia prírode robia a odhadzujú odpad ako keby bola zem odpadkový kôš.

Odpad
Instagram.com
Odpad
Instagram.com
Odpad
Instagram.com

Z lásky k svetu

Nebuďme arogantní a chráňme si našu prírodu, aby mohla aj ďalšie generácie liečiť a ukázať svoje čaro. Urobme niečo aj my, na začiatok stačí napríklad, že to čo si do lesa so sebou prinesieme, aj si odnesieme a nenecháme to tam. Takto nejako to Patrik a Andrea mysleli a my s nimi úplne súhlasíme💜🌲🌳.

 

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/p/BmEHFOmAdIc/ https://www.instagram.com/p/BmEIuPHnc0Y/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Národný park Slovenský raj má narodeniny! Oslavuje 30 rokov
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Zuzana a mám 28 rokov. Som obyčajné dievča z dediny, s oknami do humna. Rada kreslím, tvorím, čítam, bláznim sa, smejem sa, píšem, varím a keď mám dobrú náladu pečiem aj nejaké tie prkotinky. Nerada sa nudím a dlho spím. Som blázon do života. Očarila ma psychológia a parapsychológia takže verím, že sa raz stanem úspešnou psychologičkou. Písanie mi išlo už v škole a som rada, že som sa v tom opäť našla a že mám tu česť písať pre magazín Klocher. Rada prinášam ľuďom ten krajší pohľad na svet, niečo, čo po prečítaní zanechá ten "wow" efekt, po ktorom sa človek snaží byť lepším