fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Problémom nie je video so Sulíkom, ale celá kauza s miliónmi, hovorí Pellegrini na Expo Dubaj

Za zásadnejší problém považuje informácie bývalého ministra hospodárstva Karola Hirmana o nezaplatených účtoch či nezdokumentovanom milióne eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.5.2023 (SITA.sk) – Šéf Hlasu-SD Peter Pellegrini k zverejnenému videu predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka z Dubaja povedal, že nebude nikomu vstupovať do svedomia.

“Ja ten problém nevnímam cez to jedno video,” vraví. Ľudia si vďaka tomu podľa Pellegriniho urobia názor na Sulíka. Za zásadnejší problém považuje informácie bývalého ministra hospodárstva Karola Hirmana o nezaplatených účtoch či nezdokumentovanom milióne eur. “To sú vážne pochybenia,” povedal.

Za otázne považuje aj to, či sa toho zúčastnil aj predseda parlamentu Boris Kollár, keďže zo zväčšených záberov z videa sa javí, že to tak bolo. Pellegrini ešte nepočul jeho verziu a myslí si, že je jedno, či tak Kollár bol súkromne, alebo nie.

Pellegrini si myslí, že viacerým bývalým opozičným politikom, ktorí sa tvárili skromne, “extrémne zachutil celý ten štátny aparát”. Pellegrini si myslí, že niektorým postavenie “udrelo do hlavy”. Predseda Hlasu-SD si myslí, že problémom nie je video, ale celá kauza s miliónmi.

Viac k témam: Expo Dubaj 2020, Predseda strany Hlas-SD, Predseda strany SaS
Zdroj: SITA.sk – Problémom nie je video so Sulíkom, ale celá kauza s miliónmi, hovorí Pellegrini na Expo Dubaj © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
V koalícii teraz pôjde podľa politológa o vládu dvoch strán, keďže strana Za ľudí je personálne zdecimovaná
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií