fbpx
Profesionálny fotograf ukázal, v akých podmienkach vznikajú tie najkrajšie snímky. Číslo 7 je úplná TOPka!

Profesionálny fotograf ukázal, v akých podmienkach vznikajú tie najkrajšie snímky. Číslo 7 je úplná TOPka!

Aj podľa vás je fotka číslo 7 NAJ? Alebo máte azda iného favorita?

Aj vy patríte k tým, ktorí sa nevedia vynadívať na niektoré krásne zábery známych fotografov? Ak áno, možno teraz budete trošku sklamaní, pretože vám poodhalíme to, ako vznikajú tieto fotky. Častokrát totiž skutočné miesto nevyzerá tak úchvatne a krásne ako na výslednej fotografií a presne na to poukazuje brazílsky fotograf Gilmar Silva.

Na jeho fotkách si môžete všimnúť, aký rozdiel je medzi scénou a výslednou fotografiou. Prvý obrázok “LUGAR” zobrazuje pracovné prostredie fotografa, skutočné miesto, kde sa objekty fotia, zatiaľ, čo druhá fotka “PHOTO” odhaľuje už finálny výsledok upravený za pomoci techniky, uhlov a špeciálnych efektov. Rozdiel je obrovský a vyráža dych!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/professional-photography-behind-the-scenes-gilmar-silva/
Foto: https://www.boredpanda.com/professional-photography-behind-the-scenes-gilmar-silva/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tajomná nahota ženského tela na fotografiách
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)