fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Profesionálny stalker: Muž sa živí tým, že na sociálnych sieťach a na internete vyhľadá všetko o komkoľvek

Máte tip? napíšte nám mailom

Andy Bartram pracoval dlhé roky ako analytik a okrem toho absolvoval výcvik u polície. Teraz sa živí ako profesionálny stalker, aj keď sám toto označenie nemá rád.

46-ročný Brit, Andy Bartram, sa roky živil ako analytik a bol aj absolventom policajného výcviku, si pri televíznej show s názvom Catfish, ktorá poukazuje na nástrahy internetového randenia rozhodol pre založenie nového, vlastného biznisu – založil firmu s názvom Vet Your Date. Táto jeho spoločnosť sa zaoberá stalkovaním človeka podľa výberu klienta.

Keďže z predchádzajúcej práce a taktiež výcviku má skúseností až-až, jeho podnikanie prekvitá, aj napriek tomu, že mnohí z nás by si povedali, že jeho biznis je zbytočný, pretože každý z nás sa dokáže zmeniť na stalkera, keď si nájdeme nový objekt záujmu na internete, alebo jednoducho máme potrebu niekoho prelustrovať. Avšak Andy so svojimi znalosťami dokáže zistiť podstatne viac než bežný užívateľ internetu a to za pomerne lacný peniaz. Celú službu poskytuje klientom iba za dvadsať libier. Pokiaľ o zadanej osobe nedokáže nájsť relevantné údaje, zákazník mu zaplatiť nemusí.

Prečítajte si tiež:
Spoznaj otázky, na ktoré by si mal pred vstupom do manželstva vedieť odpovedať!

Aj keď sa Andy živí ako profesionálny stalker, sám toto označenie nemá rád a tvrdí, že jeho prácu nemožno nazývať stalkovaním a nie je ani súkromným detektívom, pretože všetky údaje, ktoré zistí, v skutočnosti verejne dostupné, no len málokto sa k ním vie dostať.

 

 

 

Foto: https://www.hindustantimes.com/india-news/fatal-obsession-why-people-turn-into-stalkers-and-how-to-recognise-the-signs/story-nrdca3oWHiOzPLOLU2EU8O.html

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6054999/People-paying-agencies-STALK-dates-social-media.html

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6054999/People-paying-agencies-STALK-dates-social-media.html

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií