fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Propagandisti pripravujú Rusko na prehru, ich rétorika sa podľa Burdanova dramaticky zmenila

Kremeľskí propagandisti vraj prišli na to, že ruské víťazstvo neprichádza do úvahy.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.12.2022 (Webnoviny.sk) – Ruskí propagandisti údajne zmenili rétoriku, kritizujú ruských generálov a diskutujú o ich odpore k prehre vo vojne. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to šéf ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby Kyrylo Budanov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Ukrajina už vyhrala. Všetci na svete to už cítia a aj my tomu rozumieme. Áno, bude to na určitý čas ťažké, ale v globále to nič nezmení,” povedal. Budanov poukázal na to, že počas ostatných troch mesiacov sa rétorika všetkých kremeľských propagandistov „dramaticky zmenila”.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Najprv začali opatrne kritizovať svoje vedenie, potom vyšších generálov a teraz prišli na to, že víťazstvo neprichádza do úvahy. Každý chápe, že je to nereálne. Prehra je už zrejmá. Ešte raz hovorím, ešte budú ťažké časy, ale prehra Ruska je už vyriešená a oni sami to veľmi dobre vedia,” skonštatoval Budanov.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Propagandisti pripravujú Rusko na prehru, ich rétorika sa podľa Burdanova dramaticky zmenila © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Rusko uviedlo do stavu pripravenosti balistickú raketu Jars, reaguje na Bidenove plány
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií