fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zlodej bez štipky hanby! Postihnutému ukradol auto aj s protézou nohy

Pomôcť môžeme všetci – minimálne šírením správy

Máte tip? napíšte nám mailom

Ľudia, ktorým odcudzili vozidlo, sa spájajú vo facebookovej skupine HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov. No teraz sa objavil prípad, pri ktorom si povieme, že ľudia sú naozaj schopní všetkého. 

Zlodej ukradol v Prahe auto vozičkárovi. To ale nie je všetko; majiteľ auta v ňom mal aj protézu nohy. Nielenže telesne postihnutý zostal bez auta, ale aj bez pomocnej nohy, bez ktorej je prakticky nepohyblivý.

Zdroj: facebook.com/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Cena takejto protézy pritom vôbec nie je zanedbateľná. Stála až 660.000 CZK, v prepočte približne 26.000 eur. Za nájdenie a odovzdanie protézy ponúka majiteľ odmenu 30.000 korún.

Plánoval pochodiť Tatry a užiť si naše krásne hory, namiesto toho zostal pripútaný doma. Bez nohy.

KARMA alebo VRATIS ? HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilovInformovali sme Vás o krádeži vozidla ktoré patrilo…

Zveřejnil(a) Stefan Farkas dne Čtvrtek 25. července 2019

Ľudia chcú pomáhať

Na jednej strane nepochopenie takejto krádeže a žiadne zľutovanie so zlodejom, na strane druhej solidarita a ochota pomáhať.

V komentároch totiž viacerí okrem rozhorčenia, hnevu, smútku z tejto situácie ukázali aj duchaprítomnosť a schopnosť okamžite konať. Nasadli do svojho auta a po Prahe a okolí hľadali ukradnutú Hondu Accord s ŠPZ 7AI 3947.

Prečítajte si tiež:
TEST: Honda Jazz: lepšia už byť nemohla!
Zdroj: facebook.com/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Žiaľ, pátranie je zatiaľ neúspešné. Potešíme sa, ak zazdieľate tento príspevok a pokúsime sa pomôcť aspoň takýmto spôsobom. Nech pán môže opäť chodiť – a nech pobehá Tatry aj Šumavu.

Na svojom webe HAKA píše aj o ďalších kradnutých autách. Pre bližšie informácie klikajte sem.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií