fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Psík chcel zachrániť svojho pána pred zásahom elektrickým prúdom. Stálo ho to život

Máte tip? napíšte nám mailom

Psík preukázal skutočnú obetavosť a vernosť. Prišiel o život, pretože chcel zachrániť svojho majiteľa…

Indický štát Tamilnád postihla pred pár dňami kuriózna a smutná udalosť. O život tu totiž prišiel 65-ročný farmár Mokkusu a jeho dve zvieratá. Mokkusu si totižto všimol, že elektrický kábel nevydržal nápor vetra a dažďu z predchádzajúceho dňa a padol na zem. Nik ho však neodpojil a tak bol stále vodivý.

Kábel si všimla krava, ktorá sa ho dotkla a dostala tak zásah elektrickým prúdom. Mokkusu to videl a chcel zviera zachrániť, aj jeho však zasiahla elektrina a tak ostal nevládne ležať na zemi. To zaregistroval jeho psík Ramu, ktorý sa do nešťastného kábla zahryzol a chcel odtiahnuť z tela svojho pána. Lenže ani Ramu nevydržal zásah prúdom a tiež skonal.

Zdroj: Unilad

Ešte pred tým, než psík definitívne poslednýkrát vydýchol, zakvílil, čo započuli farmárovi príbuzní. Keď však dobehli na miesto činu, našli už len tri bezvládne mŕtvoly.

 

 

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/animals/dog-dies-biting-power-cable-while-trying-to-save-owner-from-being-electrocuted/

Foto: https://www.unilad.co.uk/animals/dog-dies-biting-power-cable-while-trying-to-save-owner-from-being-electrocuted/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií