fbpx
Psík chcel zachrániť svojho pána pred zásahom elektrickým prúdom. Stálo ho to život

Psík chcel zachrániť svojho pána pred zásahom elektrickým prúdom. Stálo ho to život

Psík preukázal skutočnú obetavosť a vernosť. Prišiel o život, pretože chcel zachrániť svojho majiteľa…

Indický štát Tamilnád postihla pred pár dňami kuriózna a smutná udalosť. O život tu totiž prišiel 65-ročný farmár Mokkusu a jeho dve zvieratá. Mokkusu si totižto všimol, že elektrický kábel nevydržal nápor vetra a dažďu z predchádzajúceho dňa a padol na zem. Nik ho však neodpojil a tak bol stále vodivý.

Kábel si všimla krava, ktorá sa ho dotkla a dostala tak zásah elektrickým prúdom. Mokkusu to videl a chcel zviera zachrániť, aj jeho však zasiahla elektrina a tak ostal nevládne ležať na zemi. To zaregistroval jeho psík Ramu, ktorý sa do nešťastného kábla zahryzol a chcel odtiahnuť z tela svojho pána. Lenže ani Ramu nevydržal zásah prúdom a tiež skonal.

Zdroj: Unilad

Ešte pred tým, než psík definitívne poslednýkrát vydýchol, zakvílil, čo započuli farmárovi príbuzní. Keď však dobehli na miesto činu, našli už len tri bezvládne mŕtvoly.

 

 

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/animals/dog-dies-biting-power-cable-while-trying-to-save-owner-from-being-electrocuted/

Foto: https://www.unilad.co.uk/animals/dog-dies-biting-power-cable-while-trying-to-save-owner-from-being-electrocuted/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Indonézska vláda investovala viac ako 20-tisíc dolárov na rekonštrukciu chudobnej štvrte, ktorá sa zmenila na dúhovú lokalitu
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.