fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Putin navštívil ruských vojakov na okupovaných ukrajinských územiach, Kremeľ zverejnil video

Video zverejnené Kremľom v utorok ráno zobrazuje Putina na návšteve veliteľského stanovišťa ruských síl v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.4.2023 (SITA.sk) – Ruský vodca Vladimir Putin navštívil veliteľstvo ruských síl bojujúcich na Ukrajine. Video zverejnené Kremľom v utorok ráno zobrazuje Putina na návšteve veliteľského stanovišťa ruských síl v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na záberoch bolo vidieť, ako Putin dostáva správy od najvyšších vojenských predstaviteľov. Následne sa Putin helikoptérou presunul na veliteľské stanovište Národnej gardy Ruskej federácie v Luhanskej oblasti, aby si vypočul správy o tamojšej situácii. Pravdivosť záberov zverejnených Kremľom nebolo možné nezávisle overiť.

Rusko v septembri minulého roka oznámilo anexiu Chersonskej, Luhanskej, Doneckej a Záporožskej oblasti na Ukrajine, čo však väčšina sveta označila ako nelegálny krok.

Putin reportedly visited Russian troops in occupied Kherson and Donbas areas. Can we start geolocation? pic.twitter.com/ketY4PB8pb
— NOËL 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) April 18, 2023

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: SITA.sk – Putin navštívil ruských vojakov na okupovaných ukrajinských územiach, Kremeľ zverejnil video © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií