fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Qatar Airways rozdáva 21 000 leteniek pre učiteľov ZADARMO! Stačí vyplniť formulár

Pri príležitosti Svetového dňa učiteľov letecká spoločnosť Qatar Airways rozdáva 21 000 leteniek. Ak ste učiteľom základnej, strednej či vysokej školy alebo odborný asistent na vysokej škole, môžete získať letenku zadarmo.

Máte tip? napíšte nám mailom

,,Pri príležitosti Svetového dňa učiteľov by naša letecká spoločnosť chcela poďakovať všetkým učiteľom z celého sveta za ich tvrdú prácu a odhodlanie vzdelávať študentov. Váš záväzok poskytovať vysoký štandard vzdelania nás v týchto neistých časoch aj naďalej inšpiruje. Ako prejav vďaky ponúkame 21 000 učiteľom bezplatné lístky, ktoré môžu tento rok využiť alebo si naplánovať zaslúženú dovolenku v roku 2021, “  informuje na svojej stránke spoločnosť.

Ako učiteľ získate: – Bezplatný lístok v ekonomickej triede do ktoréhokoľvek z cieľov Qatar Airways po celom svete, aby ste mohli zažiť zaslúženú dovolenku.

Letenky pre učiteľov: 1 osoba zadarmo + 1 so zľavou 50%

Plus všetci učitelia získavajú 50% zľavu na ďalší let so spoločnosťou Qatar Airways, letenku môžu učitelia použiť pre seba, priateľa alebo člena rodiny. Čiže ak chcete zobrať so sebou niekoho, ten má zľavu na letenku 50%.

Na získanie letenky pre učiteľov je treba vyplniť formulár. Počet leteniek je obmedzený počet promo kódov podľa jednotlivých krajín každý deň od 5. do 7. októbra 2020. Pridelenie promo kódu bude obnovované každý deň o 4:00 katarského času (GMT +3). Treba počítať s tým, že pri  “checkine“ budete ,musieť predložiť originál potvrdenie od zamestnávateľa.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj qatarairways

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií