fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Quiz War – Nová vedomostná hra od slovenských tvorcov

Máte tip? napíšte nám mailom

Quiz War ­ dobyvateľ vedomostí

Začínajúce brnenské štúdio Foxytouch, zaoberajúce sa vývojom mobilných aplikácií, predstavuje novú mobilnú hru Quiz War – dobyvateľ vedomostí.

Quiz War je multiplayer vedomostná hra, v ktorej hráč bojuje pomocou svojich vedomostí v dueli proti súperovi. Hráč môže hrať online proti náhodným ľudom alebo sa môže do hry prihlásiť cez Facebook a hrať proti svojim priateľom. Hrať môže aj offline proti počítaču, v tomto prípade však získava menej bodov.

quiz war2

Duel sa skladá zo šiestich kôl, pričom v každom z nich má otázku a na výber 4 možnosti, z ktorých je len jedna správna. Na odpoveď je daný časový limit 8 sekúnd. Čím skôr hráč odpovie, tým viac bodov získa. Za víťazstvo v dueli zbiera body do rebríčka a postupne odomyká vedomostú mapu, ktorá zobrazuje jeho postup v hre. Vedomostná mapa je rozdelená na 15 častí, kde každá časť reprezentuje určitú vedomostnú kategóriu. V hre sú momentálne tisíce otázok a ďalšie budú postupne.V najbližšej dobe plánujeme pridať nové funkcie napr. možnosť vloženie vlastnej otázky, nové výzvy a odmeny, viac charakterov s upraviteľným vzhľadom, turnajový systém, chat a mnoho ďalších funkcií.

Prečítajte si tiež:
Cigaretám v Beverly Hills už odzvonilo! Je tak prvým americkým mestom, ktoré zakáže predaj tabakových výrobkov

quiz war 3

Do procesu tvorby hry chceme aktívne zapojiť komunitu našich hráčov a nechať ich rozhodovať o ďalšom vývoji aplikácie. Za vytvorením tejto mobilnej hry stojí 5 aktívnych študentov, ktorí si dali za cieľ vytvoriť tú najlepšiu vedomostnú hru všetkých čias.

Hra je dostupná zadarmo pre Android, iOS verzia je vo vývoji (predpokladaný termín dokončenia august 2016).

Viac informácií je k dispozícií na stránkach hry: http://quizwar.cz/.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxytouch.quizwar

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií