Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Racionalita zvíťazila a SNS ustúpila od nominácie Huliaka, môžu však nastať personálne presuny

Poslanec SNS Michelko narážal na eurovoľby, po ktorých by sa niektorí ľudia mohli presunúť na iné pozície.

29.10.2023 (SITA.sk) – Racionalita a to, že prospech krajiny je dôležitý, zvíťazilo, a preto Slovenská národná strana (SNS) ustúpila z nominácie Rudolfa Huliaka na post ministra životného prostredia. V relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to uviedol poslanec národniarov Roman Michelko.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Na margo vyjadrení predsedu SNS Andreja Danka o tom, že sa bude usilovať o to, aby sa Huliak v budúcnosti dotkol vládnutia a prípadne sa stal ministrom, Michelko uviedol, že Danko pravdepodobne narážal na to, že môžu nastať personálne presuny, napríklad po voľbách do Európskeho parlamentu, po ktorých by sa niektorí ľudia, ktorí boli zvolení za stranu, mohli presunúť na iné pozície.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Predseda SNS, Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Racionalita zvíťazila a SNS ustúpila od nominácie Huliaka, môžu však nastať personálne presuny © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií