fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Raper EGO sa ocitol za mrežami v prešovskej väznici!

Máte tip? napíšte nám mailom

Končiacim sa letom zavítal dňa 28.augusta 2020 do oddelenia výkonu väzby a výkonu trestu Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Prešov raper Michal Straka alias EGO, aby svojím hudobným vystúpením obvineným a odsúdeným spríjemnil chvíle strávené za mrežami, informoval Zbor väzenskej a justičnej stráže na svojej internetovej stránke.

Väzneným osobám ponúkol zábavné popoludnie, kde odzneli jeho známe skladby. Svojim vystúpením vytvoril skvelú atmosféru a sme veľmi radi, že aj takýto umelci a osobnosti slovenského šoubiznisu zavítajú medzi našich obvinených a odsúdených a snažia sa im vytvoriť príjemnú atmosféru, na ktorú budú ešte dlho spomínať.

Na konci Egovi, Zbor väzenskej a justičnej stráže poďakoval: ,,Na záver chceme EGOVI vysloviť veľkú vďaku za ochotu prísť medzi väznené osoby, prajeme mu ešte veľa tvorivých úspechov, dobré zdravie a aby mohol aj naďalej rozdávať humor a dobrú náladu všade tam, kde príde.”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj zvjs

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií