Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenský raper Radikal Chef ide hore. Okrem nadupaného songu predstavil svoj nový album. Dostupný je už v predpredaji

Slovenská rapová scéna je obohatená o nové piesne z repertoáru hudobného interpreta Patrika Šefranka. O aké songy ide?

Raper, ktorý prezentuje svoju umeleckú tvorbu pod menom Radikal Chef, len pred pár dňami predstavil svoj nový song s názvom Čo nám môžu. V priebehu niekoľkých dní mal videoklip viac ako 144-tisíc pozretí a aktuálne sa na Youtube nachádza v kategórii Trendy. Tento song má doteraz viac ako 400 komentárov a väčšina z nich patrí k skutočne pozitívnym.

https://www.instagram.com/p/BwfKmdJlcfA/

Portál NEWSRukaHore.sk informuje, že Radical Chef okrem tejto piesne uviedol aj svoj nový album s názvom Freeride 3 ako tretie pokračovanie jeho skvostnej série. Raper tiež nedávno predstavil song s názvom Nepijete viacej vody. I keď každá pieseň je zhotovená v trochu inom prostredí a interpretácii, obe zaujali verejnosť vysokým počtom pozretí. Aktuálne má song Nepijete viacej vody na Youtube viac ako 300-tisíc zhliadnutí.

Pre tých, ktorí jeho hudbu obľubujú alebo si chcú vypočuť niečo z jeho tvorby, sa nový album nachádza už v predpredaji. Pozrite si celý videoklip v tomto videu.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/radikal_chef

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií