fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Raper Rakby už neexistuje. Pochoval ho Ramon. Má lepšiu muziku?

Máte tip? napíšte nám mailom

 

Raper Rakby už neexistuje. Dnes si hovorí Ramon a vydáva nový album. Muzika je podľa jeho vlastných slov pokusom osloviť staršiu cieľovku, ktorá nejde po prvoplánových hitoch, ale má o to bližšie k ozajstnej hudbe. Vypočujte si ukážky z albumu Muzika.

“Každý z 12 trekov je rozličný žánrovo alebo tematicky. Pred pol rokom, kedy som so Samom Kovácsom začal pracovať na tomto albume, povedali sme si jednu vec – nejde nám o prachy ani o lajky, išlo nám len o to urobiť dobrú muziku,” prezradil Ramon, ktorý album Muzika považuje za svoju výpoveď a odpoveď na všetko, čo cíti.

Album obsahuje 12 skladieb vytvorenych živymi nástrojmi a obsahuje štyly ako funk, blues, RnB, pop, house, alebo jazz a spolupracovali na ňom hudobníci Samuel Kovacs, Emil Frátrik, Peter Lipa ml. a mnoho dalšich. O finálny zvuk sa postaral Marek Šurin. Obal na CD vytvoril Michal Kovacs. Album dostupný na www.ramoneshop.sk.

Tracklist:

 1. Muzika
 2. Obyčajny deň ft. Tomy Kotty
 3. Ako Majkl
 4. 4kolesová láska
 5. Vajcá
 6. Lajfstajl ft. Brigita Szelid
 7. O všetkom frístajl
 8. Vyrovnaný s tým ft. Virginia
 9. Prázdna
 10. Pri tebe stáť ft. Free
 11. Karma
 12. Dojem
Prečítajte si tiež:
Tomáš Sučik dal v pätnástich sľub budúcej manželke, v singli Neodídem ho zopakoval!

 

Ukážky k albumu

 

Singel Lajfstajl

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií