fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Raper Seky v novej skladbe hovorí o tom, čo mu nestačí…

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý alkoholik občas vidí svet triezvy…

Žilinský raper Seky zverejnil ďalší singel s klipom. Skladba s názvom Nestačí má precítený text s hlbokými myšlienkami a Seky v nej hovorí o svojom živote, prioritách a pocitoch, o veciach, ktoré ho ovplyvňujú. “Že vraj mám plno slov ale málo činov, pravda, mohol so byť inde, no mojou vinou nevyšlo všetko…” Klip, na ktorom sa podieľali bratia Janičíkovci bol natáčaný prevažne v krásnom prírodnom prostredí a o jeho natáčaní Seky informoval prostredníctvom svojej fanpage na facebooku už minulý týždeň formu live streamu.

Seky tiež plánuje nový album, ktorý by mal vyjsť už na prelome septembra/októbra! Pre náš portál povedal, že posledných, približne 10 skladieb, sa na albume vôbec neobjaví, pretože sa naň nezmestili. Takýchto singlov Seky plánuje vydať ešte zopár, a potom zverejní oficiálny videoklip, ktorý bude avizovať album. Spolu s ním tiež podá bližšie informácie k predaju,merchu a samotnému albumu. “Album mal byť vonku už v auguste a mal sa volať Úsvit klaunov, ale pár vecí sa zmenilo a bude z toho omnoho väčší projekt s iným názvom a s viacerými skladbami,” dodáva Seky.

Prečítajte si tiež:
Zomrel Leonard Cohen, ktorý nám dal najznámejšiu pieseň všetkých čias. Toto boli jeho ďalšie známe skladby

Seky – Nestačí

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií