fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Referendum 2023 spestril aj hovoriaci modro-žltý papagáj Charlie (foto)

Papagáj chodí s manželmi všade, sedí im na ruke, tak ho zobrali aj na referendum.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.1.2023 (Webnoviny.sk) – Spestrením referendového dňa v Nitre bol veľký modro-žltý papagáj Charlie, s ktorým prišiel na referendum jeden manželský pár vo volebnom okrsku číslo 19 na Základnej škole Cabajská.

Viac o téme: Referendum o zmene ústavy

Výsledok referenda 2023 o zmene ústavy

Ako vysvetlili, so svojím hovoriacim papagájom chodia všade, sedí im na ruke, tak ho zobrali aj na referendum. Agentúru SITA o tom informoval hovorca mesta Tomáš Holúbek.

V Nitre pre referendum evidujú 63 585 oprávnených voličov. Šesť ľudí požiadalo o voľbu zo zahraničia. Mesto vydalo spolu 416 hlasovacích preukazov. Otvorili 72 okrskov, pričom jeden špeciálny spadá pod Okresný úrad v Nitre a určený je pre ľudí s COVID-19. Komisia navštívila s prenosnou urnou štyroch covidových pacientov, ktorí sa vopred prihlásili.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Referendum 2023 o zmene ústavy (fotografie)

Viac k témam: Referendum 2023 o zmene ústavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Referendum 2023 spestril aj hovoriaci modro-žltý papagáj Charlie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií