fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Registrácia na odbornú konferenciu iDEME 2023 spustená!

Odborná konferencia iDEME 2023 (Informatizácia až po dediny a mestá) sa uskutoční v stredu 21. júna 2023 v bratislavskom hoteli NH GATE ONE.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.5.2023 (SITA.sk) – Odborná konferencia iDEME 2023 (Informatizácia až po dediny a mestá) sa uskutoční v stredu 21. júna 2023 v bratislavskom hoteli NH GATE ONE. Jej organizátorom je občianske združenie Partnerstvá pre prosperitu (PPP) a je venovaná informatizácii verejnej správy. Záštitu nad konferenciou prevzalo MIRRI SR.

Podľa prezidenta PPP Milana Ištvána ide už o 14. ročník konferencie a jej hlavnými témami budú inovatívne a bezpečné elektronické služby verejnej správy. Podľa Milana Ištvána cítiť silný záujem odbornej verejnosti na poskytovanie nielen inovatívnych, ale aj bezpečných elektronických služieb vo verejnom sektore. Na realizáciu takýchto projektov sa väčšinou v SR využívajú rôzne typy európskych fondov, čo bude tiež témou podujatia. Predstavený bude projekt NASES “Zvyšovanie úžitkovej hodnoty digitálnych služieb pre občanov, podnikateľov a inštitúcie verejnej správy”. Dôležitými témami bude implementácia digitálnej dekády EÚ a gigabitové pripojenie na Slovensku.

Zlatými partnermi podujatia sú spoločnosť CISCO Systems a Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby NASES. Striebornými partnermi sú spoločnosti Disig, F5 a DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska DEUS. Partnermi sú spoločnosti DXC Technology a SYNCHRONIX. Sponzorom je DITEC. Mediálnymi partnermi sú NEXTECH, agentúra SITA a TOUCHIT.

Prečítajte si tiež:
Vnútro sa už začína pripravovať na parlamentné a prezidentské voľby, hlasovanie poštou má vyjsť na dvestotisíc eur

Registrácia na konferenciu iDEME 2023 je možná po vyplnení registračného formulára na stránke www.ideme.net.

Presný program konferencie a viac informácií o predchádzajúcich ročníkoch konferencie iDEME nájdete tiež na stránke www.ideme.net.

Mgr. Milan Ištván, v.r.
Prezident PPP

Informačný servis

Viac k témam: iDEME, iDEME 2023, Konferencia
Zdroj: SITA.sk – Registrácia na odbornú konferenciu iDEME 2023 spustená! © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií