fbpx
Reklama sa inšpirovala seriálom Game of Thrones! Jej vtip a originalita baví ľudí po celom svete

Reklama sa inšpirovala seriálom Game of Thrones! Jej vtip a originalita baví ľudí po celom svete

Reklama v štýle Game of Thrones baví svet.

Pokiaľ si fanúšikom populárneho seriálu Game of Thrones, túto reklamu musíš vidieť a určite ťa pobaví. Jej tvorcovia sa totiž nechali inšpirovať cestou pokánia, ktorou si v seriáli musela prejsť Cersei Lannister. To však nie je všetko! V originálnej reklame si dokonca zahrali dvaja herci z GoT.

V trojminútovom videu je mladý asistent prenasledovaný z obchodu, kde kupoval balenú vodu pre svojho šéfa, Gregora Clegana, nazývaného aj The Mountain (Hora). Ten z kúpy vody vo fľašiach taktiež nebol nadšený a tak prišlo poučenie o tom, že plastové fľaše a celkovo plasty škodia Matke prírode. Nejde však o žiadnu nudu, celá reklama je podaná veľmi zábavne a fanúšikovia Game of Thrones si nevedia komerčnú reklamu vynachváliť a označujú ju za celkovo najlepšiu.

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Typy učiteľov podľa Naked Bananas! Je tvoj učiteľ notorik, úchyl alebo zasadnutý?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.