fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Reklamy v Messengeri hneď po spustení aplikácie. Už čoskoro!

Máte tip? napíšte nám mailom

Áno, presne tak ako si si prečítal titulok článku. Facebook plánuje, resp. už pre malú skupinku používateľov spustil reklamy priamo na základnej obrazovke najpoužívanejšej aplikácie na chat. Podľa príspevku na blogu Messengera, nebude dlho trvať celosvetové spustenie “sponzorovaných obrázkov”.

Kde a ako?

Nejako podobne, ako ich vidíme na Facebooku či Instagrame. V Messengeri sa podľa doterajších informácii začne reklama vyobrazovať na úvodnej obrazovke spolu s poslednými správami, zdieľanými dňami a aktívnymi užívateľmi. Pokiaľ na reklamu klikneš, otvorí sa vo vstavanom prehliadači samotnej aplikácie.

messenger-reklama-12072017-1

Spoločnosť na svojom blogu uviedla, že novinka by mala byť prínosná pre obe strany – teda pre používateľov aj pre zadávateľov a inštitúcie. Pre nás by vraj mala priniesť nové možnosti objavovania priamo na domovskej stránke aplikácie a pre firmy zase väčší dosah a lepšiu propagáciu svojich služieb a tovaru.

No povedzme si úprimne…Máme sa zase na čo tešiť :-/

Zdroj: messenger.fb.commacrumors.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií