fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Reklamy už aj v Messengeri. Vieme, kde a ako!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to až tak dávno, čo sme mohli Instagram scrollovať bez prezerania otravných reklám medzi fotkami našich priateľov. Zdá sa, že Messenger pokračuje rovnakým trendom.

Na začiatku tohto týždňa spozorovali používatelia niektorých krajín reklamy v populárnej chatovacej aplikácii Messenger. Dnes túto skutočnosť Facebook potvrdil. Pôvodne sa mali tieto upútavky zobrazovať priamo v konverzáciach, resp. inzerent ťa mohol kontaktovať cez správu, pokiaľ si niekedy rozklikol jeho reklamnú položku na svojej nástenke.

messengerreklamy_clanok01

Nové reklamy, ktoré sa začali objavovať, budú na domovskej obrazovke aplikácie Messenger. Podľa spoločnosti Facebook majú veľký potenciál. Z tohto druhu vyťaží nielen zadávateľ reklamy, ale aj samotný modrý gigant. Firmy budú môcť teda osloviť nemalý počet potenciálnych zákazníkov. Koniec koncov Messenger používa nespočetné množstvo ľudí, ktorí budú onedlho na dosah inzerentov.

Všetko je zatiaľ v štádiu testovania a spoločnosti v Thajsku a Austrálii čoskoro poskytnú spätnú odozvu. Neskôr sa teda reklám dočkáme i na Slovensku.

Zdroj: phonearena.com, svetandroida.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií