fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci zlatého moku, v Prešove si prídete na svoje! V rámci Festivalu dobrej chuti sa ľudia pokúsia o rekord v hromadnom pití piva

Máte tip? napíšte nám mailom

Rekord v hromadnom pití piva sa pokúsia dosiahnuť organizátori Festivalu dobrej chuti, ktorý sa začal vo štvrtok v Prešove.

Siedmy ročník gastronomického podujatia potrvá na Hlavnej ulici do soboty (8.9.) večera.

“Tento ročník má širokú škálu, čo sa týka zastúpenia z oblasti gastronómie, to znamená reštaurácie, vinárstva, pivní zástupcovia. Potom sú to, samozrejme, doplnky, ktoré s gastronómiou súvisia. Je pripravený aj hudobno-zábavný sprievodný program, a čo je veľmi výnimočné, verím, že splníme ustanovujúci rekord o najväčšie hromadné pitie piva,” uviedol organizátor podujatia Jozef Chomanič s tým, že o rekord sa pokúsia v piatok (7.9.) popoludní približne o 17.00 h.

“Moderátor bude oslovovať potenciálnych záujemcov a znalcov piva. Je to absolútne dobrovoľné a voľné,” doplnil Chomanič.

Zdroj: Wikimedia Commons/U3144362

Gastronomické špeciality prišli do Prešova predstaviť zástupcovia z Talianska, Bulharska, Česka a Slovenska. Celkovo je na Hlavnej ulici približne 38 stánkov a organizátori si v rámci programu pripravili i kuchyňu naživo.

“Naším odborným garantom je Justin Topoľský a čo sa týka hudobného programu, je tu zastúpený regionálny súbor Šarišan, potom je tu Bumerang, Žobráci a ďalšie kapely,” dodal k programu Chomanič.

Prečítajte si tiež:
Miss Domaša spustilo hlasovanie na internete. Za krásky môžeš hlasovať aj ty!

Zdroj: http://www.teraz.sk/regiony/v-presove-sa-pokusia-o-rekord-v-hromad/347105-clanok.html

Foto: ilustračné (https://cdn.pixabay.com/photo/2018/05/31/16/51/glass-of-beer-3444480_960_720.jpghttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6d/Two-pints-beer-main.jpg)

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií