fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Chalani zo Thirty Seconds to Mars predstavujú silný videoklip k skladbe Rescue Me

Máte tip? napíšte nám mailom

Skladba Rescue Me americkej rockovej kapely Thirty Seconds to Mars, ktorá je súčasťou najnovšieho albumu America, sa dočkala vizuálnej podoby.

Kapela ju 31. augusta predstaví aj na Slovensku – na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Lístky si stále môže kúpiť cez Ticketportal, pričom najlacnejší stojí 59 € (a o najdrahších sa baviť asi ani nemusíme.. kto má 799 €?).

Celosvetovo uznávaná americká rocková kapela Thirty Seconds To Mars aktuálne v rámci svojho turné brázdi Ameriku. Európska časť koncertnej šnúry sa začne v polovici augusta, pročom navštívia 15 európskych miest. Hudobné trio na čele s Jaredom Letom však ani v týchto chvíľach nezaháľa a svojich verných zásobuje novou produkciou.

Fanúšikom zasiela silný odkaz v podobe videoklipu k piesni Rescue Me.

“Rescue Me je song o bolesti, song o splnomocnení, song o viere a song o slobode,” píše Jared na svojom Twitteri. Kapela sa k piesne vyjadruje aj nasledovne: “Bolesť nediskriminuje. Môže mať vplyv na nás všetkých. Na naše telá. Naše srdcia. Našu myseľ. A často, keď je táto bolesť emocionálna alebo duševná, sa bojíme hovoriť.”

Klip nabitý silnými emóciami zobrazuje rovnosť a rozdielnosť zároveň. Tváre ľudí rôznych národností, vyjadrujúce bolesť či smútok, sa za spevu Leta o viere a záchrane menia na oslobodené a plné života. “Nech urobíš čokoľvek, nikdy nestrať svoju vieru,” vyzýva spevák v piesni, ktorou chce do sveta vykričať svoje emócie.

Prečítajte si tiež:
Muž sa rozhodol, že geniálnym spôsobom pomôže priateľke predať 21-ročné auto. Teraz ho chcú desiatky ľudí kúpiť za viac, ako si vieš prestaviť!

Klip bol zverejnený pred 10 dňami a odvtedy má už takmer 17 miliónov pozretí! Pekné číslo!

POZRITE SI HO AJ VY:

Zdroj: teraz.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií