fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malá reštaurácia, úžasná tradícia: Kúpte si tu jedlo a dostanete knihu zdarma

Máte tip? napíšte nám mailom

Reštaurácia svojich zákazníkov milo prekvapuje darčekom v podobe knihy podľa vlastného výberu, ktorú dostanú zadarmo k jedlu, ktoré si kúpia.

Reštaurácia s názvom Traveler otvorila po prvýkrát svoje dvere verejnosti v roku 1970 a okrem chutného jedla svojich zákazníkov tešila aj tým, že im ponúkala aj knihy, ktoré si so sebou mohli vziať zadarmo. Aj keď to znie až neuveriteľne, že existuje miesto, kde dostanete niečo skutočne zdarma, je to tak. Majiteľ reštaurácie bol totižto veľkým milovníkom kníh a doma už ich nemal kde skladovať. Prišiel preto s nápadom obdarovať nimi zákazníkov.

Zdroj: BoredPanda

V roku 1993 sa síce zmenili majitelia Traveleru, no v milej tradícii sa rozhodli pokračovať a dokonca ju rozšírili. Týždenne rozdajú 1 až 2 tisícky kníh. Na jedného zákazníka pripadajú až 3 knihy. Tie pochádzajú z rôznych zdrojov – dostávajú ich zo štyroch knižníc a nie je ničím výnimočným, že práve zákazníci sú prispievateľmi nových knižiek.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Podľa majiteľa ich od roku 1993 rozdali viac než dva a pol milióna. Vo svojich regáloch majú vždy približne 9-tisíc kusov, pričom si zákazníci môžu vybrať podľa vlastného gusta.

Prečítajte si tiež:
Zbystrite pozornosť! Tesco a Lidl varujú zákazníkov, že museli stiahnuť TIETO nebezpečné výrobky
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/free-books-traveler-restaurant-connecticut/?_t=1&_f=featured

Foto: https://www.boredpanda.com/free-books-traveler-restaurant-connecticut/?_t=1&_f=featured

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií