fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: 6 spôsobov, ako si vytvoriť originálny účes s obľúbenými retro sponkami

Máte tip? napíšte nám mailom

Retro sponky do vlasov sú dnes opäť v móde. Pozrite si toto video a inšpirujte sa šiestimi spôsobmi, ako si vytvoriť účes rýchlo a jednoducho.

Výhodou týchto sponiek do vlasov je, že sa dajú aplikovať jednoducho a rýchlo. Viete pomocou nich vytvoriť elegantný aj drzý účes v priebehu pár sekúnd. Ak sa teda chystáte ne párty alebo formálnu udalosť a na účes vám neostáva až tak veľa času, inšpirujte sa týmto videom.

Youtuberka a instagramová influencerka Alexandra Grant tieto spony obľubuje tiež. Aby inšpirovala mnohé iné ženy, pripravila video, kde predviedla šesť skvelých spôsobov, ako použiť retro spony do vlasov. Inšpirujte sa jej nápadmi a vytvorte si pekný účes v priebehu pár sekúnd.

Alexandra Grant predviedla týchto šesť spôsobov využitia retro sponiek:

  1. The one side clip: prameň vlasov z pravej alebo ľavej strany hlavy, ktorý vám padá do tváre pri predklonení, si pripnete sponou na boku hlavy.
  2. The double side clip: vlasy si pripnite rovnako, ako aj pri predchádzajúcom spôsobe, len z oboch strán.
  3. The twisted back clip: prameň vlasov z boku hlavy zakrúťte a pripnite ho sponou vzadu na boku hlavy.
  4. The half up: pramene vlasov z oboch strán hlavy potiahnite dozadu a spojte ich sponou vzadu na hlave.
  5. The half-up braid: vrchné vlasy potiahnite dozadu a upleťte z nich vrkoč. Jeho koniec zachyťte sponou. Pre lepšie držanie odporúčame najprv ho zaistiť nenápadnou gumičkou do vlasov.
  6. The Veronica lake: cestičku vo vlasoch upravte viac na bok a zo strany, kde je menšia, si zastrčte vlasy za ucho. Nad ním pripnite retro sponu do vlasov.

Máte riedke vlasy? Prečítajte si 6 krokov ako zachrániť vlasy bez objemu. Vyskúšali sme to na vlastnej koži.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií