fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Revolučná podprsenka dokáže zväčšiť prsia o jednu veľkosť iba za 7 dní!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zázračná vibračná podprsenka, ktorá môže natrvalo zvýšiť veľkosť ženských pŕs o jednu veľkosť bez chirurgického zákroku. Srbský vynálezca Milan Milić, 30, tvrdí, že zariadenie zväčší prsia a pekne ich dá bližšie k sebe iba za 7 dní. V prípade, že skvelá podprsenka prejde prísnymi klinickými testami, mohlo by to pomôcť miliónom žien na celom svete dosiahnuť krajšie poprsie bez bolestivej plastickej operácii.

Bývalý študent inžinierstva Milan začal skúmať alternatívne postupy k operáciám prsníka po tom, čo jeho priateľka si chcela zväčšiť prsia. Milan strávil mesiace výskumom a nakoniec došiel k prototypu vibračnej podprsenky.

Podprsenka, ktorá má len zatiaľ patentové práva, bola testovaný na niekoľkých žien v Európe s ohromujúcimi výsledkami. Testy v Amerike boli taktiež úspešné. Jedna z testovaných žien dosiahla zväčšenie pŕs z veľkosti B na C. Žena mala dokonca 49 rokov a podprsenku nosila len 15 minút denne po dobu siedmich dní.

Tieto testy dosiahli skvelé výsledky aj v dlhodobom časovom horizonte. Prsia žien, ktoré vyskúšali túto E-podprsenku, narástli a aj po niekoľkých mesiacov nepoužívania držia svoj skvelý tvar a veľkosť.

Prečítajte si tiež:
Starbucks odmieta zrušenie klietkového chovu sliepok. Verejnosť sa búri

Dúfame, že E-podprsenka prejde všetkými klinickými testami a bude môcť zlepšiť miliónom žien život!

Viac foto: TU

Vynálezca revolučnej podprsenky

e-podprsenka

Aj tejto slečne pomohla E-podprsenka

2BF16C3D00000578-0-image-a-17_1441302728033

2BF16D3C00000578-0-image-m-19_1441302740678

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií