fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTKA: Rihanna bez make-upu s hnisavým akné

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa americká speváčka Rihanna rozhodne nepatrí k celebritám, ktoré si strážia svoje súkromie. Na svojich sociálnych sieťach detailne mapuje svoj život a najnovšie aj problémy so svojou pleťou. 

Rihanna patrí rozhodne k jedným z najkrajších žien na tejto planéte. Diktuje, čo je v móde, ale aj to, ako vyzerať. Medzi ženami sa snaží vyzdvihnúť dôležitosť ich prirodzenej krásy, ale aj lásku k sebe samej. To za posledné obdobie dokazuje hlavne na svojom účte na Instagrame.

Rihanna má akné! A čo?

Na svojej sociálnej sieti Instagram zverejnila pre mnohých šokujúcu fotografiu. Bez make-upu, s výraznou červenou bodkou na tvári. Presnejšie povedané, s hnisavým akné. Takouto netradičnou fotografiou privítala Rihana svojich fanúšikov v roku 2020. K nej doplnila jednoduchý text: “Prvá selfie v roku 2020”

View this post on Instagram

first selfie of the year doe. #2020

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Selfie, na ktorej jasne vidno, že Rihanna má akné, prekvapila viacero jej fanúšikov, ale hlavne bulvárne médiá. Tie sa do speváčky okamžite “pustili” a žiadali vysvetlenie. Je predsa viac ako známe, že Rihana má vlastnú značku pleťovej kozmetiky, ktorú prezentuje ako tú najlepšiu liečbu na akné a krásnu pleť. Dokonca, speváčka sa sama označuje za kráľovnú kozmetického priemyslu. Po zverejnení tejto fotografie sa však naskytá otázka, “kam sa kráľovná podelila?”.

Hudba bokom, vlastná značka vpopredí

Namiesto tvorby nových hitov a albumov sa Rihanna rozhodla investovať do svetovej módy, kde sa snaží prelomiť “zaužívané pohľady na ženy”. Jej kolekcia spodnej bielizne zdôrazňuje atypické postavy žien. A to nielen tie s veľkými bokmi aj zadkom.

Prednedávnom vzdala Rihanna hold jednej z “iných modeliek”. Mame Cāx, ktorá sa postavila na svetové móla aj napriek tomu, že kvôli rakovine prišla o nohu. Rihanna ju označila za vzor a nazvala ju “kráľovná” a “sila”. 

https://instagram.com/p/B32i8TnF3J9/

Ospravedlnenie

Rihanna je momentálne neuveriteľne zaneprázdnená. A nie je sa čomu čudovať. Jej hudobná kariéra sa prelína s jej značkou kozmetických výrobkov, spodného prádla, luxusného oblečenia a charitatívnej nadácie. Sama už viackráť priznala, že je unavená a potrebuje spomaliť. Svojim priateľom a blízkym sa dokonca v jednom zo svojich statusov aj ospravedlnila.

Čítajte tiež:

Rodrigo Alvez: Ľudský Ken sa stal… Barbie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií